Відеокамера з датчиком руху - мінівідеокамера для прихованого спостереження, GSM, WiFi, автономна для дачі, з нічним баченням, муляж камери відеоспостереження, ціна і де купити в Москві і СПб

 1. для відеоспостереження
 2. Міні відеокамера
 3. GSM
 4. муляж
 5. Дверний глазок
 6. Вартість відеокамери з датчиком руху
 7. Де купити відеокамеру з датчиком руху?
 8. Відео

Невід'ємною деталлю сучасних охоронних комплексів є відеокамери. Причому сучасні відеокамери здатні контролювати територію, що охороняється без участі людини, за допомогою вбудованих датчиків руху, що активують відеозйомку при появі рухомих об'єктів в зоні дії датчика руху. Ознайомитися з оглядом характеристик датчика руху для включення світла можна тут .
Невід'ємною деталлю сучасних охоронних комплексів є відеокамери

На фото відеокамера з датчиком руху

Зміст статті

для відеоспостереження

Приховані автономні камери відеоспостереження з датчиком руху, як правило, відрізняються невеликими розмірами, що дозволяють замаскувати камеру під різні аксесуари (лампи, годинник, статуетки і т.д.). Найбільш затребуваними у споживачів є бездротові камери, що працюють від вбудованого акумулятора, так як подібну камеру простіше приховати від сторонніх очей. Читайте інструкцію з монтажу охоронної сигналізації .

Деякі моделі бездротових відеокамер з датчиком руху обладнуються вбудованим WI-FI модулем, що дозволяє управляти відеокамерою, або просто переглядати відеозапис з будь-якої точки світу.

Сучасні відеокамери з датчиком руху здатні вести відеозапис навіть в нічний час доби при абсолютній темряві, завдяки вбудованій інфрачервоної підсвічуванні (включенням і вимиканням підсвічування управляє вбудований в корпус камери датчик світла). Читайте огляд видів камер прихованого відеоспостереження на цій сторінці .

Міні відеокамера

Перевага міні відеокамер з датчиком руху полягає в їх мінімальних розмірах, що дозволяють використовувати подібні камери для прихованого відеоспостереження.

Завдяки сучасним технологіям невеликі розміри пристрою практично не впливають на якість записуваних картинки і звуку. Міні камери характеризуються мобільністю, так як монтаж міні відеокамер не представляє особливих проблем в зв'язку з її невеликими розмірами, таку міні відеокамеру можна встановити в будь-який зручний місце. Керівництво як зробити приховане відеоспостереження для квартири тут: http://vidsyst.com/videonablyudenie/skrytoe/rukovodstvo-kak-sdelat-skrytoe-videonablyudenie-dlya-kvartiry.html .

Міні відеокамера виробляє відеозапис зі збереженням інформації на карту пам'яті, в даному випадку стає актуальним питання економії вільного місця на карті. Тут необхідна додаткова опція у вигляді вбудованого датчика руху, що активує відеокамеру в разі знаходження пересувається об'єкта в поле його зору.

GSM

Завдяки суттєвому розвитку інтернет технологій великим попитом стали користуватися GSM відеокамери, обладнані датчиком руху. Установка GSM відеокамер буде оптимальним рішенням забезпечення захисту приватних володінь, наприклад, дачних будинків. Специфіка функціонального призначення дачі передбачає тільки періодичне на ній перебування людей, і дуже тривалі відрізки часу дача знаходиться без нагляду, чим часто користуються зловмисники. Читайте огляд характеристик автосигналізації PANTERA .

Читайте  огляд характеристик автосигналізації PANTERA

На знімку GSM камера з датчиком
Автономні GSM відеокамери здатні працювати від акумуляторів без прокладки проводів, завдяки чому не залежать від погодних умов, що знову-таки дуже зручно для охорони дачних ділянок. GSM камери мають роз'єм під сім-карту будь-якого оператора, за допомогою якої пристрій посилає МMS з повідомленням і фото на телефон власника, в разі фіксування датчиком руху переміщення будь-яких об'єктів на підконтрольній території. Для запобігання помилкових спрацьовувань, в разі пересування по дачній ділянці домашніх тварин, на датчиках руху встановлюється межа маси переміщається об'єкта в 20 кілограм, тобто датчик руху активує відеозйомку, тільки в разі перевищення маси рухається об'єкта понад 20 кілограм.

Для GSM камери з датчиком руху, що здійснює передачу інформації за допомогою 3 G зв'язку, рекомендується скористатися послугами оператора «Мегафон».

муляж

Муляжі відеокамер спостереження встановлюються для психологічного впливу на людину, тобто людина напевно задумається, перш ніж вчинити будь-яке правопорушення, коли є відчуття, що за тобою спостерігають.

На такий психологічний момент і робляться ставки при монтажі муляжів відеокамер. Муляж відеокамери додатково може бути обладнаний поворотним механізмом і світлодіодним індикатором, що працюють від акумулятора. Датчик руху спрацьовує, як правило, на відстані до семи метрів.

Дверний глазок

Дверні оченята з відеокамерою і датчиком руху можуть бути як дротовими, так і бездротовими. Сучасні дверні вічка з відеокамерою оснащуються датчиком руху, що активує відеозйомку в разі виникнення пересування будь-якого об'єкта в полі його зору, тобто передбачається що дверне вічко з відеокамерою буде монтуватися в полотні вхідних дверей, в такому випадку вічко з відеокамерою буде вести відеозйомку всіх людей , що переміщаються по сходовій клітці перед дверима. Деякі моделі дверних очок з відеокамерою підтримують не тільки денну, а й нічну зйомку. У комплект відеоглазка також входить невеликий монітор, на який виводиться картинка з відеокамери, вбудованої в дверне вічко. Відеозапис здійснюється з безпосереднім збереженням інформації на SD-карту

Відеозапис здійснюється з безпосереднім збереженням інформації на SD-карту

Відеоглазок з датчиком руху на фото

Вартість відеокамери з датчиком руху

Відеокамера з датчиком руху можна придбати в межах від 3 500 руб. до 20 000 руб.

Де купити відеокамеру з датчиком руху?

Де купити в Москві:

 1. Магазин «МініВідео», Фрунзенська наб., Д. 16, корп. 1. Тел .: + 7 (495) 799-57-20;
 2. Магазин «Мінівідеоспектр», Сигнальний пр., Д. 17. Тел .: + 7 (499) 394-04-84;
 3. ТОВ «Гріон», ш. Дмитрівське, д. 60, літ. А. Тел .: + 7 (495) 973-30-19.
  Де купити в Санкт-Петербурзі:
 4. Магазин «АVТ-Техніка», Ізмайловський пр., Д. 4, БЦ «Ізмайловський», оф. 246. Тел .: + 7 (812) 334-70-48;
 5. Магазин «SpyLine.ru», наб. річки Фонтанки, д. 130, літ. А, БЦ «Пітер», оф. 7. Тел .: + 7 (812) 309-06-40;
 6. ТОВ «Династія», Новоизмайловский ін., Д. 31, корп. 2. Тел .: + 7 (812) 242-50-00.

Відео

Дивіться відео-ролик про відеоглазка з датчиком руху:

Вартість і технічні характеристики відеокамер з датчиками руху значно різняться. При виборі відповідного пристрою необхідно в першу чергу визначитися з функціональним призначенням пристрою: чи буде це приховане відеоспостереження або навпаки стежить пристрій має бути видно здалеку; чи буде камера встановлюватися на вулиці або в приміщенні (звертайте увагу на діапазон робочих температур, безпечний для експлуатації відеокамери); чи є можливість прокладки проводів або камера буде бездротової і т.д. Варто також звернути увагу на експлуатаційні характеристики датчика руху (на якій відстані датчик здатний засікти рухається об'єкт і т.д.)

Де купити відеокамеру з датчиком руху?