Купити заморожений корм для риб Zookom

Заморожені корми для риб Zookom

Кожен акваріуміст піклується про те, щоб мешканці його акваріума мали хороший догляд, мали здоровий вигляд. Неабиякою мірою цьому сприяє використання високоякісних заморожених кормів для риб та інших мешканців акваріума. Заморожені корми для риб, виготовлені з використанням сучасних технологій шокової заморозки при - 30 С, обробці озоном, вакуумної упаковки.

Заморожені корми представлені в досить широкому асортименті на нашому сайті Zookom.com.ua. У нас ви можете купити не тільки заморожений і сухий корм але і навіть живий корм для акваріумних риб виготовлений з екологічно чистої сировини, яке ми видобуваємо на власній сировинній базі, в екологічно чистому районі Криму.

Заморожений корм для рибок може мати різну консистенцію, розмір кормових частинок і щільність. Залежно від породи рибок у вашому акваріумі слід особливо ретельно здійснювати підбір і поєднання заморожених і сухих кормів.

Деякі риби воліють піднімати корм з дна, інші годуються з поверхні. Але в будь-якому випадку - заморожений корм для акваріумних риб більш органічний і краще їм сприймається. Оскільки заморожений корм - стимулює природні рефлекси риб (особливо хижаків), які можуть згасати і приводити до безпліддя, ожиріння, зниження імунітету і, як наслідок цього, до ряду хвороб.

Зараз на ринку існує величезна різноманітність кормів для акваріумних рибок. Вибір рясніє торговими марками, формами випуску, призначенням корми. За призначенням корм буває, скажімо, для травоїдних риб або для м'ясоїдних, для цихлид або для гуппі. За формою випуску корм для риб можна перш за все розділити на сухі, морожені, у вигляді гелю або желе, живі.

Сухий корм найзручніші і найбільш користуються попитом. Серед них найпопулярніші за формою випуску є пластівці, палички, гранули та чіпси. Однак з плином часом і і здобувається досвідом акваріумістом, - заморожені корми приходять на заміну сухим і живим. ухіе корми виявляються недостатніми, а з живим кормом дуже часто можна занести в акваріум хвороба.

Так що якщо купувати живий корм для акваріумних риб, то тільки у перевірених покупців. Серед найбільш відомих брендів на ринку кормів сухих кормів для акваріумних риб можна назвати Tetra, Sera, JBL, Tropical. Більшість виробників кормів - Німеччина. Але особеннстей зберігання і транспортування заморожених кормів, визначають як постачальники вітчизняних виробників, таких як наприклад - Zookom. Хто має власну сировинну базу і достатній досвід виробництва заморожених кормів.

У нашому інтернет зоомагазині Zookom, ви зможете купити якісний сухий і заморожений корм для акваріумних рибок в широкому асортименті:

  • Дафнія заморожена блістер 100 грам
  • Артемія (salina) заморожена блок 1 кг
  • Артемія стрептоціфал блок 1 кг
  • Гаммарус заморожений блок 1 кг
  • Мотиль заморожений блок 1 кг

Переваги продукції Zookom:

  1. Власний видобуток сировини в екологічно чистих водоймах Криму.
  2. Шокова заморозка сировини при - 30 °, що дозволяє зберегти цілісність рачків і корисні речовини сировини. Для заморозки використовується тільки свіжо-виловлені корми. Дефростаціі і перезаморозка, - виключаються!
  3. Знезараження кормів озоном при промиванні з метою радикального знищення бактеріального фону.
  4. Вакуумна упаковка, з метою запобігання окислення продукту і розмноження в ньому бактерій.
  5. Термо-упаковка, що забезпечує збереження продукту без морозильної камери на протязі, мінімум 3-х діб. Що забезпечує можливість тривалого транспортування на значні відстані.

Заморожені корми для риб Zookom

Всі вище перераховані. технолігіческіе переваги, якими використовує Zookom, дозволяють задовольнити найвищі норми і стандарти. При цьому ціни на проукціі Zookom, доступні кожному.