Мебельер ТОВ | СТОЛИ КОМП'ЮТЕРНІ, ПОЛИЦІ | меблі в Гомелі

  1. Критерії, за якими вибирають комп'ютерний стіл.
  2. Серійні моделі.
  3. Тумби та столики

Разом з широким розповсюдженням комп'ютерів з'явилося нове словосполучення - комп'ютерний стіл.

Комп'ютерний стіл є досить специфічним робочим інструментом і відрізняється від звичайного столу наявністю спеціальних відділень для монітора і системного блоку, а також висувною полки під клавіатуру і мишу. Ці корисні «дрібниці» дозволяють зробити робоче місце компактним і зручним. Для порівняння: спробуйте розставити всі елементи комп'ютера на письмовому робочому столі. Ви переконаєтеся, як жадібно вони «пожирають» вільний простір. Але ж, як правило, треба зручно розмістити не тільки всі складові комп'ютера, але і масу периферійних пристроїв (принтер, сканер, стабілізатор напруги), та ще прибрати від гріха подалі численні кабелі. І нарешті, стіл для комп'ютера повинен забезпечувати хорошу вентиляцію всіх компонентів комп'ютерної системи.

Якщо по виконуваних функцій всі комп'ютерні столи схожі, то в області форм вас очікує вражаюче розмаїття. Зрозуміло, є і традиційні прямокутні столи, майже не відрізняються від письмових. Але з точки зору функціональності найбільш цікаві предмети, що відійшли від канонічних обрисів, - кутові комп'ютерні столи, Г-образні і навіть багатокутні. У таких моделях стільниця як би обступає людини з різних сторін і тому використовується більш раціонально - до найвіддаленішої точки можна дотягнутися без жодного зусилля, та й монітор знаходиться прямо перед господарем, а не десь збоку.

Кутові столи дадуть вам приємну можливість відсунути монітор в кут на будь-який зручний відстань. Великий простір під стільницею дозволяє з комфортом розмістити полицю для великогабаритного системного блоку, тумбочку або додаткову стільницю.

Г-подібні столи призначені для комбінованої «паперово-комп'ютерної» діяльності. Часто вони забезпечуються окремою висувною тумбою як для зберігання документів, так і безлічі різних канцелярського приладдя.

Окремо треба згадати компактні комп'ютерні столи. Вони дуже компактні і легко вмістяться в будь-який, навіть самій тісній кімнаті. Особливо яскраво ця перевага проявляє себе в ситуації, коли ви не будуєте інтер'єр з нуля, а намагаєтеся вписати робоче місце у вже сформовану обстановку малогабаритної квартири. Стійки ідеально підходять і для тих, кому чомусь доводиться переміщати робоче місце - вибачте за тавтологію - з місця на місце (наприклад, один комп'ютер використовується по черзі декількома членами сім'ї). Але, спокусившись розмірами стійки, не треба забувати, що вона призначена виключно для роботи на комп'ютері. Навряд чи ви зможете за нею зі зручністю писати або звертатися до довідкової літератури, яка повинна завжди бути під рукою. Якщо вам належить дійсно багатогодинна серйозна робота вдома - не пошкодуйте місця і грошей, купите «повноцінний» комп'ютерний стол.Некоторие моделі комп'ютерних столів і стійок спроектовані так, що їх висоту і робочі обсяги легко регулювати. Звичайно, ви можете відразу вибрати собі зручний стіл. Але, коли мова йде про дітей, можливість змінювати, скажімо, висоту стільниці здатна позбавити надалі від багатьох серйозних проблем.

Інша справа - коліщата, якими забезпечується левова частка імпортної офісних меблів (вітчизняні виробники вважають за краще обходитися без них). Катаються комп'ютерні кутові столи відрізняються деякою мобільністю, сперечатися про потрібність якої було б безглуздо. Мабуть, для кого-то можливість змінювати робочу обстановку важлива, а хтось, навпаки, цінує незмінність заданих раз і назавжди параметрів. Головне, щоб коліщата мали надійні фіксатори, інакше меблі в самий відповідальний момент може від вас «втекти».

Критерії, за якими вибирають комп'ютерний стіл.

Комп'ютерний стіл це зовсім не аксесуар для комп'ютера, а меблі, частина інтер'єру вашого будинку або офісу. Тому треба підходити до вибору комп'ютерних меблів відповідально, неодноразово все прорахувавши і продумавши.

Отже, приступимо. Де ми розташуємо комп'ютерний стіл, чи буде він стояти окремо від решти меблів, або втиснутий в яке-небудь невеликий простір, наприклад, між шафою і стіною, або стінкою і ще ніж ні будь. Проміряти простір, визначаємося в ширині комп'ютерного модуля, його колір повинен поєднуватися з сусідньої меблями. Зовнішній вигляд - якщо простір не велике, що найбільш часто в наших квартирах, то ми рекомендуємо комп'ютерні стійки, у випадках, коли лицьова сторона пряма без переходів, приклад той же шафа, то краще і стіл купувати більш прямокутної форми, його боковини будуть як продовження вашої шафи. Якщо лицьова сторона вашої стінки має ступінчастий перехід краще підібрати модель більш витончену, і класичну.

Один менеджер в комп'ютерному салоні сказав:

Клієнт купує комп'ютерні столи "очима", людям подобається закруглені і опуклі столи

Але що стоїть в салоні і вдома комп'ютерні столи виглядають по різному. Купив закруглений і опуклий стіл, привіз додому, зібрав, а він абсолютно не вписується в ваш інтер'єр. Тому необхідно візуально приміряти вподобаний комп'ютерний стіл до своєї кімнати або офісу. Не купуйте "очима", підходите до покупки з розумом.

Не купуйте очима, підходите до покупки з розумом

Окремо стоїть комп'ютерний стіл вимагає до себе більшої уваги. Він уже в меншій мірі залежить від сусідньої меблів за формою, але, тим не менш, повинен бути симетричним, і мати закруглену форму (але це справа смаку кожного з нас). Комп'ютерний модуль не повинен бути високим, в іншому випадку його доведеться посувати до стіни або меблів. Окремо стоїть комп'ютерний стіл не повинен захаращувати приміщення, тому його не спричинить бажана висота не повинна перевищувати 1 метра від підлоги.

Але при виборі місця для комп'ютерних меблів, її треба розташовувати так, щоб сонячне світло з вікна не падав на монітор. Невірно встановлювати стіл, коли джерело світла знаходиться за монітором і світить вам в очі. Правильно, розміщувати комп'ютер в тіньовому кутку, боком, так, щоб джерело світла знаходився ліворуч від вас. Монітор слід трохи повернути в кут кімнати. Комп'ютерний стіл потрібно вибирати так, щоб надалі, якщо ви надумаєте купити принтер або сканер, ви могли б його зручно розташувати перед собою. Обміркуйте все відразу. Через рік навколо вашого комп'ютера утворюються гори CD-дисків, дискет, ви придбаєте сканер і модем. Ряд моделей комп'ютерних столів спеціально розраховані для будинку або домашніх студій, розміри полиць враховуються під розмір CD диска. Є місце для блоку безперебійного живлення. Колір комп'ютерного столу: підібрати колір, щоб він збігався з іншими меблями в вашому домі дуже складно. Тому виходите з відтінків.

Функціональність і якість - головна вимога до виробу, але крім того стіл повинен вписатися в уже готовий інтер'єр, де вирішальна роль відводиться кольором, формою і розмірами.

Для створення повноцінного робочого місця вдома або в офісі «Мебельєр» пропонує на вибір як серійну лінійку з п'яти різних моделей, які можна доповнити тумбами і полками по необхідності, так і розробку виробів будь-якої конфігурації і параметрів за індивідуальним замовленням.

Серійні моделі.

Основною перевагою серійних меблів є більш демократична і швидкі терміни виготовлення ціна в порівнянні з розробкою індивідуальних проектів. З огляду на багаторічний досвід виготовлення компьтерних столів під замовлення, ми розробили лінійку найбільш зручних і популярних моделей комп'ютерних столів, але при цьому залишаємо Вам можливість взяти участь в оформленні свого робочого місця. Ви можете замовити виріб в поєднаннях запропонованих декорів ЛДСП і кромки ПВХ, а також підкоригувати габарити підходящої Вам моделі під своє наявне простір.

Всі моделі можуть бути виготовлені в одному з восьми запропонованих кольорів ДСПЛ, а також можлива обклеювання торців кромкою ПВХ контрастного кольору, що додасть виробу незвичайний ошатний зовнішній вигляд.

СП 001 - стіл письмовий (1400х580) з кришкою фігурної форми і тумбою з висувними ящиками на механізмі «металбокс». Ідеально поєднується з навісною полицею П-002 (1400х750х280), забезпечуючи разом зручне робоче місце школяра.

Ідеально поєднується з навісною полицею П-002 (1400х750х280), забезпечуючи разом зручне робоче місце школяра

СК 001 - стіл комп'ютерний кутовий (1100х1100) з вбудованим місцем для системного блоку і спеціальними утримувачами для CD і DVD дисків - для тих хто активно працює на комп'ютері, за необхідності можна додати тумбу на коліщатках Т-001 (720х480х350) з чотирма висувними ящиками металбокс і зручною нішею для оргтехніки.

СК 001 - стіл комп'ютерний кутовий (1100х1100) з вбудованим місцем для системного блоку і спеціальними утримувачами для CD і DVD дисків - для тих хто активно працює на комп'ютері, за необхідності можна додати тумбу на коліщатках Т-001 (720х480х350) з чотирма висувними ящиками металбокс і зручною нішею для оргтехніки

СК 002 - стіл комп'ютерний кутовий (1300х1100) аналог ск001 з уже вбудованою тумбою з одним висувним ящиком і орної дверцятами, власниками для СД дисків і полицею для системного блоку. Модель відмінно підійде для студентів і в якості робочого місця менеджера.

СК 003 - елегантний стіл з плавними лініями (1600х900) впишеться в будь-який домашній інтер'єр, для більшої функціональності рекомендується додати невелику тумбу на коліщатках Т-002 (555х400х350), яка легко поміщається під столом.

СК 004 - строгий прямий стіл з висувною полицею під клавіатуру (1100х600) і тумбою - компактна модель на всі випадки життя.

СК 004 - строгий прямий стіл з висувною полицею під клавіатуру (1100х600) і тумбою - компактна модель на всі випадки життя

П 001 і П 003 - навісні полки з власниками дисків і полками для книг можна використовувати як самостійний елемент або в комплекті з будь-яким з столів відповідно до дизайну і функціональної необхідністю.

П 001 і П 003 - навісні полки з власниками дисків і полками для книг можна використовувати як самостійний елемент або в комплекті з будь-яким з столів відповідно до дизайну і функціональної необхідністю

Тумби та столики

Строгий і лаконічний дизайн:

  1. Відсутність ручок (механізм Push-to-open)
  2. Зручне розташування коробок з DVD і висувних ящиків з боксами для інших носіїв інформації
  3. Ефективне підсвітлення контурів в темну пору з товщі ДСП
  4. Конфігурація під кути приміщення

Журнальний столик в тому ж стилі (можливе виконання з світлодіодним підсвічуванням). Нижня поличка для газет і журналів розвантажує робочу поверхню, скло з піскоструминним малюнком дозволяє легко взяти потрібний журнал не заглядаючи під столик збоку. Зручно для читання і вечері перед TV екраном.