Вибір ПЕРШИХ лиж для фрірайду

Цитата:

Катаюся я на дошці і лижі беру виключно для катання поза трасою і фрірайд турів. На гірських лижах не стояло жодного разу. Мій зріст 187см і вага 99-100кг. Підкажіть який вибір зробити?

Привіт! На лижах не стояло, але хочеш відразу райдерскую. Тобто, тобі потрібна лижа, щоб вчитися і при цьому така, щоб добре Райд і скітур. Ну, найкраще для твоєї ситуації з усього, що я знаю, це Rossignol Soul 7 . Ростовка 188, просто ідеально тобі буде. Привіт Це найкраща фрірайдових лижа для новачка з амбіціями - при тому, що експерту на ній теж вельми приємно.

Якщо читаєш по англійськи, подивися тут , і тут Я в найближчі дні вивішу на них і свою розгорнуту рецензію в Тест-Центрі. Тому що це дійсно бінго. Як вони там говорять, "beginners or intermediates looking for an easy, intuitive pow ski with a big sweet spot are going to have a great time on this ski ". Цілком згоден.
Зрозуміло, Россі Соул 7 не єдине що тебе влаштує, моделей багато, я раджу подивитися на форму і інші параметри Россі Соул 7 і брати щось в цьому дусі.
Взагалі ти поставив великий питання на тему: САМА-НАЙКРАЩА лижа для новачків у фрірайді.
У твоєму випадку, просто для новачка. Найперші кроки - скажімо, перші два, три дня - тобі краще робити на лижах поменше і вужче. Краще взяти який-небудь твінтіп-універсал з талією 80-90. це можт бути все що завгодно, і бажано, щоб твій старт відбувся в нашій школі, тому що ніхто на селі не заточує новачків відразу під фрірайд краще ASS
Так. Довгий ти питання задав. Я готовий продовжити розмову на тему САМА-НАЙКРАЩА лижа для новачків у фрірайді. Вважаю її дуже важливою і актуальною.

Підкажіть який вибір зробити?