Курси і вебінари Адміністратор 1С в Фахівці

Компанія «1С» рекомендує Центр «Спеціаліст»!

«Спеціаліст»


Як правило, посада адміністратора 1С - перший крок у кар'єрі програміста 1С . Знавці цієї системи затребувані на російському ринку праці.

Від адміністратора 1С потрібне глибоке розуміння продукту, а також знання основ бухгалтерського і податкового обліку . Йому необхідно пройти курси з адміністрування та підтримки системи 1С: Підприємство 8 або 7.7.

У службові обов'язки адміністратора 1С входить актуалізація системи 1С, забезпечення її працездатності та консультування користувачів. Адміністратор зазвичай також відповідає за фізичну справність і робочий стан серверів і підключених до них комп'ютерів, встановлює на них необхідні програми, організовує доступ працівників організації до глобальної та локальної мережі. Він стежить за тим, щоб вноситься користувачами в базу 1С інформація мала правильний вид. Адміністратор 1С організовує своєчасне резервне копіювання даних, забезпечує мережеву безпеку. У разі необхідності складає технічні завдання для програмних розробників 1С.

Система 1С застосовується на багатьох великих підприємствах. Це означає, що адміністратор 1С може претендувати на високу оплату своєї праці. Так як 1С широко поширена серед представників малого та середнього бізнесу, адміністратор 1С може обслуговувати кілька фірм одночасно.

Однак і великий оклад у великій організації, і численна клієнтура серед невеликих фірм досяжні тільки для висококваліфікованих фахівців. Свою кваліфікацію адміністратор 1С може підтвердити, закінчивши сертифіковані курси 1С в Центрі «Спеціаліст» і отримавши свідоцтво 1С . Стати по-справжньому незамінним фахівцем Ви можете, здавши іспит 1С: Професіонал в Центрі тестування 1С.


-   Програма підвищення кваліфікації   - Записатися - Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.