Весільні фото: 10 важливих рад, як виглядати на них надзвичайно

WomanHit.ru зібрав рекомендації кращих фотографів, які допоможуть гортати свій весільний альбом, не відчуваючи негативних емоцій Людмила Савкіна

10 вересня 2018 11:16

10 вересня 2018 11:16

Як виглядати надзвичайно на весільних фото?

Фото: Pixabay.com/ru

Весільний альбом - та рідкісна річ, над якою не владний прогрес. Погодьтеся, дивно передати у спадок онукам бездушну флешку з фотографіями. Альбом повинен бути справжнім - важким, в шкіряній палітурці, з особливим запахом, а самі фотографії - такими, щоб онуки зрозуміли: «Їх бабуся - карколомна красуня».

Те, наскільки вдалим вийде ваш альбом, багато в чому залежить від самого фотографа. Ні захмарна ціна сукні, ні модна зачіска не врятують зйомку, якщо наречена буде виглядати неприродною. А щоб відчути себе затишно, треба як мінімум заздалегідь зустрітися з фотографом. Якщо можливості дозволяють, можна навіть провести передвесільну зйомку - з макіяжем і зачіскою. Якщо такої можливості немає, то читайте і запам'ятовуйте важливі правила.

1. Постарайтеся не перестаратися в відвідуванні салонів краси напередодні весілля. Відомі випадки, коли наречена чогось за день до торжества робила чистку особи. Зрозуміло, почервоніння на шкірі були неминучі.

2. Любителькам шоколадної засмаги теж варто поудержать свою старанність. Навіть якщо загар вам до лиця, на групових знімках ви будете сильно контрастувати з оточуючими.

3. На чому не варто економити, так це на макіяжі. Адже саме з його допомогою можна приховати недоліки і зробити акцент на перевагах. Ми б радили скористатися послугами професійного візажиста.

4. Трохи повненькі нареченої можуть уникнути невдалих ракурсів, якщо встануть впівоберта до камери. Також можна сфотографуватися, подавшись трохи вперед. І ні в якому разі не вибирайте плаття з відкритим декольте: воно зробить вас ще пишніше.

5. Якщо у вас коротка шия, то ракурс «зверху» вам протипоказаний. Зате він як не можна краще приховає друге підборіддя, якщо такий є.

6. Дівчатам з недостатньо «прописаними» талією і стегнами краще не ставати прямо на двох ногах. Краще кокетливо поставте одну ногу на носок.

7. Для зйомки вибирайте місце з природним світлом і тінню. Тоді колір обличчя на фотографіях буде більш реальним, а риси обличчя - м'якими.

8. Якщо різниця в зрості з нареченим не на його користь, а зображати англійського аристократа в циліндрі не в його смаку, вибирайте відповідні пози: наречена може встати трохи позаду нареченого або злегка сперся на нього.

9. Запросіть вашого фотографа до себе додому: по-перше, в домашній обстановці виходять цікаві фотографії, по-друге, потрібно обов'язково зняти нареченого в той момент, коли він вперше побачив наречену в плаття: знімок обіцяє бути дуже емоційним.

10. Не відмовляйтеся відразу від трохи змазаних фотографій. У підсумку вони виходять динамічними і більш живими.