Акваріуми Hailea і Penn Plax, круглі акваріуми Hailea - Інтернет магазин акваріумів та акваріумного обладнання Home-Fish

  1. П'ять причин вибрати настільний акваріум

Круглі акваріуми- кращі ідеї для подарунків

Круглі акваріуми- кращі ідеї для подарунків

Настільні акваріуми зручні своєю компактністю. Якщо хочеться створити водний світ в квартирі або офісі, але вільний простір обмежений, такий варіант буде прекрасним рішенням. Його можна встановити на робочий стіл, кухонний гарнітур, в невеликі ніші різних меблів. Достаток форм і кольорів задовольнять будь-які дизайнерські рішення і задуми.

Звертайтеся в нашу компанію, і ми підберемо для вас ідеальну модель акваріума, яка гармонійно впишеться в ваш інтер'єр і стане чудовим подарунком як для дитини, так і для дорослого.

П'ять причин вибрати настільний акваріум

  1. Можливість користуватися відразу після покупки, швидка і проста установка.
  2. Широкий асортимент.
  3. Можливість купити акваріум в комплекті з додатковими аксесуарами.
  4. Розумні ціни.
  5. Якісне обслуговування.

Каталог:

Ціна: 4600 крб.

4900 руб.

У нашому магазині всі моделі продаються в повній комплектації - вони оснащуються фільтрувальним устаткуванням і системою освітлення. Тобто ви можете купити їх і відразу ж використовувати. Спеціальна спектральна лампа, вбудована в кришку, підсилює колір риб і створює ефект глибини. Кришка відкривається в декількох положеннях: невеликий лючок для годування риб і повністю для заміни води і обслуговування акваріума.

У нашому каталозі ви знайдете моделі, виготовлені з різних матеріалів: акрилу, пластика, скла. Обсяг і форма також різняться. Є досить великі акваріуми на 100 літрів, є і маленькі на 1,5 літра. Але всі вони мають велику перевагу: їм не потрібна додаткова тумба для установки.

Також в каталозі представлені акваріумні аксесуари.

Ви можете обрати:

  1. декорації;
  2. рослини;
  3. засоби і інструменти для догляду за рибками і водоростями.

Будь-акваріум - круглий, прямокутний, кубічний, з клеєними і гнутими кутами, безшовний - в нашому інтернет-магазині коштує недорого. Ви можете замовити зручну доставку товарів по Москві і області.

При необхідності зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 64-232-64, щоб отримати безкоштовну консультацію наших фахівців!