Аліменти на утримання дружини Уфа, аліменти на чоловіка |

 1. Аліменти на колишню дружину / дружину в Уфі

alimenty-na-zhenu-supruga

Стягнення аліментів на дружину (дружину) в місті Уфа. Аліменти на утримання дружини (чоловіка) в Уфі.

Необхідність фінансової підмоги від чоловіка / дружини може мати місце під час шлюбу, і після розлучення. З актуальних нормам права подружжя має фінансово сприяти на етапі спільного життя, і після деякого часу при його припинення. Для цього подружжя може скласти між собою спеціальний договір, де визначаються всі основні і додаткові моменти при здійсненні змісту дружини / чоловіка.

Якщо добровільного угоди подружжю досягти не вдалося, то вимагати в суді аліменти на чоловіка можуть:

 • Чоловік, якщо він потребує тримання і є непрацездатним.
 • Вагітна дружина і до досягнення дитини 3-х років.
 • Чоловік, який здійснює догляд за дитиною-інвалідом, і має потребу в цьому.

Суд покладає обов'язок на чоловіка виплачувати аліменти на утримання дружини тільки в разі, якщо він має необхідні для виплати кошти. На практиці суди в м Уфа під рівнем забезпеченості чоловіка розуміють наступне, що чоловік після виплати аліментів залишається забезпеченим в розмірі не менше прожиткового мінімуму. Однак, сам по собі прожитковий мінімум є лише приблизною категорією, і наші суди визначають наявність необхідних коштів індивідуально в кожній справі.

Аліменти на колишню дружину / дружину в Уфі

Ініціювати судовий процес і стягнути аліменти від колишнього чоловіка можуть:

 • Колишня дружина при вагітності і в термін до 3-х років з моменту народження загального дитини.
 • Колишній чоловік, який доглядає за спільною дитиною інвалідом до досягнення нею 18 річного віку, і потребує в цьому.
 • Непрацездатний колишній чоловік, який став непрацездатним в момент шлюбу, а також протягом року від часу розірвання шлюбу.
 • Чоловік пенсійного віку, який настав не пізніше ніж через 5 років з дати розірвання шлюбу, за умови тривалого перебування в шлюбі (більше 10 років).

Розмір і порядок сплати аліментів колишньому чоловікові після розірвання шлюбу можливо визначити за допомогою угодою між ними. Угода про надання аліментів колишньому чоловікові може бути укладено як в період дії шлюбу, так і при розлучення . Подружжя можуть укласти такий договір незалежно від того, чи потребує він в цьому чи ні.

При неможливості досягти такої угоди щомісячний розмір аліментів можна визначити в суді виходячи з твердої грошової суми, що підлягає сплаті щомісячно. Суд своїм рішенням може звільнити колишнього чоловіка від обов'язку виплати аліментів на чоловіка, а також обмежити цей обов'язок тимчасовим періодом, під час шлюбу, і після його розлучення, якщо:

 • Непрацездатність чоловіка стала можливим в результаті вживання наркотиків, спиртних напоїв, або в результаті навмисного злочину, їм скоєного.
 • Шлюб існував нетривалий час, наприклад 1-2 роки.
 • Антисоціальна поведінка потребує підтримки чоловіка, часті побої, бійки, розпусний спосіб життя.

Зателефонувавши нам за телефонами: 8 (347) 266-40-82, 8 (967) 731-30-37 ви отримаєте консультацію кваліфікованого юриста по стягненню аліментів на дружину і подружжя в г Уфа. А так само дізнаєтеся точну ціну послуги по стягненню аліментів на подружжя через суд.

Теги: аліменти на дружину, аліменти на дружину, аліменти на дружину уфа, аліменти на дружину уфа, аліменти колишній дружині, аліменти на утримання дружини, дружина подала на аліменти, аліменти дружині до 3 років, аліментів на утримання дружини.