Олена Усанова: «Гостре бажання готувати у мене з'явилося в 2007-му, коли завершився мій проект на MTV і почалася криза»

Олена Усанова , Ведуча першого шоу про ремонт і кулінарії, створеного за її власною ідеєю, розповіла, як вона придумала концепцію програми « Зроблено зі смаком », Яка стартує 22 березня на каналі ТНТ, і чим нова програма буде принципово відрізнятися від інших подібних.

- Скажіть, чим нове шоу ТНТ «Зроблено зі смаком», ведучою якого ви стали, буде відрізнятися від інших кулінарних і «ремонтних» шоу на телебаченні?

- Зауважу, що я не тільки провідна цього шоу, але і автор ідеї. Ідея цього шоу в мене виникла, коли я вирішила переробити в своїй квартирі незручну кухню, щоб вона стала функціональної і красивою. Справа в тому, що в Росії багато хто не тільки люблять готувати вдома, але і проводити більшу частину часу на кухні, тому люди прагнуть зробити цю кімнату затишною. Так як в той момент часу я вела інше кулінарне шоу, то мені прийшла в голову думка поєднати ремонт і приготування їжі.

Концепція «Зроблено зі смаком» унікальна тим, що ми робимо ремонт виключно на кухні героя з урахуванням його побажань і потреб. А в той час, як ведеться ремонт, герой вирушає зі мною в кулінарну студію, де я і шеф-кухар вчимо його готувати оригінальні страви. При цьому наші шеф-кухаря вибирають для приготування прості і в той же час оригінальні рецепти, які не займають багато часу. Так, з програми в програму ми будемо дарувати глядачам ідеї страв і інтер'єрів кухні, які вони зможуть зробити у себе вдома самі. Всі рішення будуть зрозумілими, оригінальними і в той же час не складними для втілення. Крім того, наші дизайнери пропонують такі варіанти інтер'єру кухні, які будуть по кишені будь-якій сім'ї. Концепція «Зроблено зі смаком» - просто, зрозуміло, цікаво і доступно.

Олена Усанова з шеф-кухарем   Сергієм Ключанскім   на зйомках програми «Зроблено зі смаком» Олена Усанова з шеф-кухарем Сергієм Ключанскім на зйомках програми «Зроблено зі смаком»

- Як ви обирали героїв програми?

- У мене дуже популярна сторінка на Facebook, і на той момент, коли програму «Зроблено зі смаком» було прийнято рішення запускати на ТНТ, знайти героїв можна було тільки через власний профіль. Від них були потрібні: фотографія, розповідь про себе і про те, чим їх не влаштовує їх кухня. Далі ми приїжджали в квартири героїв, знайомилися з ними. Коли заявок стало ще більше, ми просили їх знімати відео і потім запрошували на канал, щоб поспілкуватися з ними особисто. Нам треба було зрозуміти, як люди тримаються в чужій для них обстановці. Якщо ми розуміємо, що людина дійсно заслуговує на увагу, то ми їдемо до нього і дивимося його кухню. При виборі героїв було кілька основних критеріїв: молода людина або пара, до 35 років, активні, яскраві, з історією, вміють висловити свою думку і з незручною, нефункціональної, старої кухнею в квартирі. Люди не змінюють кухню з різних причин: у кого-то просто немає ідей, деякі не розуміють, де взяти меблі і як правильно спланувати ремонт, хтось боїться наймати декоратора, адже це коштує недешево.

- А хто з героїв вам найбільше запам'ятався? Чия історія зачепила?

- У нас всі герої яскраві і цікаві. Після проекту практично у кожного героя або сім'ї змінюється доля, причому в кращу сторону. Нещодавно у нас була героїня, яка займається бізнесом, власним піар-агентством, а чоловік у неї - інженер. Вони живуть разом вже п'ять років. Але за цей час дівчина так і не навчилася готувати. Вона молода, активна, і у неї зовсім немає часу на те, щоб стояти біля плити. І при всьому при цьому вона часто працює з дому за комп'ютером. Чоловік повертається з роботи голодний, а до вечері нічого не готово. Так в родині виникає конфлікт. У ситуацію втрутилася мама, яка переживає за сина і приносить йому готову їжу в ланч-боксах. Побачивши моє оголошення, дівчина розповіла про свої проблеми. У них до того ж дуже стара і незручна кухня. Ми їм облаштували її так, щоб там була не тільки зона для приготування їжі, але і робочий простір, де героїня може виконувати свою основну роботу за комп'ютером. Після участі в програмі дівчина не тільки стала відвідувати кулінарні курси, а й регулярно стала заходити до мене на сайт, щоб черпати ідеї швидких страв. Це дуже приємно.

Робочі моменти зйомок шоу «Зроблено зі смаком» Робочі моменти зйомок шоу «Зроблено зі смаком»

- А на проекті ви теж готуєте?

- Я теж беру участь в приготуванні страв, але швидше за направляю процес, розкриваю героя як особистість і в той же час стежу, щоб шеф встиг показати все, що він підготував для героя. Я являюсь помічником шефа і в той же час одним героя. Звичайно, я теж вмію готувати, і все рецепти, які придумують шефи, я обов'язково проробляю на кухні заздалегідь, щоб не було сюрпризів. У мене дуже висока планка. Я хочу, щоб вони не тільки виглядали красиво, але і були гарні на смак. І оскільки я знаю всю технологію приготування, допомагаю герою в якихось простих функціональні речі, щоб ми показали весь процес на кухні логічним і зрозумілим.

- Можете пригадати найоригінальніше блюдо, приготоване на проекті?

- Виділити щось складно. Навскидку проста ідея - Брускетта борщ. Це засмажкою, яка використовується для приготування борщу, і така прелюдія до основної страви. Всі інгредієнти, які беруть участь в борщі, пішли на брускетту: Брускетта, засмажкою для борщу, туди трохи каперсів, вершковий сир замість сметани і свіжа морква. Не можу сказати, що це саме оригінальне блюдо, але цього борщу ще не було ніде.

Олена Усанова на зйомках шоу «Зроблено зі смаком» Олена Усанова на зйомках шоу «Зроблено зі смаком»

- А самі як ви навчилися готувати?

- Всі дівчатка, звичайно ж, проходили в школі уроки праці, вчилися готувати і шити. Щось з тих пір залишилося. Але я не можу сказати, що була прихильницею кулінарних справ. Гостре бажання готувати у мене з'явилося в 2007 році, коли завершувався мій проект на MTV і почалася криза. У той час я вирішила переглянути свої здібності і зрозуміти, які у мене є таланти, які я можу реалізувати. Сидячи вдома, я зрозуміла, що найкраще проведення часу для жінки, яка до цього була дуже активна і часу на кухню у неї не було, - приділити увагу своїй сім'ї і почати готувати. І у мене стало виходити з першого разу - я стала вести свій блог, щоб не забувати, що я готувала. Мої записи стали популярні практично з перших тижнів публікації. Надихнувшись успіхом, я вирішила з блогу зробити сайт, щоб охопити соцмережі. Це стало для мене не просто хобі, а новим проектом, в основі якого ідея, що кухня - серце будинку.

- І як же вам вдалося так швидко добитися успіхів в кулінарії?

- Покращуючи свої власні можливості кулінарного сайту я стала знайомитися з шеф-кухарями, вони мене стали запрошувати на дегустації, майстер-класи. А під час своїх подорожей я стала знайомитися з європейськими гуру кулінарії. Свої думки з цього приводу я викладала на своєму сайті. Так, з часом, практично всі великі гравці ресторанного бізнесу визнали в мені ресторанного критика, тому що я сама пройшла ресторанну школу і добре розумію, з чого складається економіка ресторану. До того ж я ніколи не нав'язую свою думку і ніколи не виношу негативну критику - тільки конструктивну. До мене стали прислухатися.

До мене стали прислухатися

- У вашій професії багато спокус. Як вам вдається завжди залишатися в такій чудовій формі?

- Раніше я займалася три рази в тиждень в спортзалі, ходила на групові заняття: на тайський бокс і Кроссфіт. Але на тайському боксі я вивихнула руку і вирішила, що не буду займатися таким активним видом спорту, тому перейшла на аеробіку і силові заняття в тренажерному залі. Але зараз, у зв'язку з тим, що я з раннього ранку до пізнього вечора зайнята на зйомках, мені вдається займатися тільки один раз в тиждень. Цього вистачає для підтримки форми, але досягти того рельєфу, якого я хочу, поки не вдається. У мене висока планка: я конструюю своє тіло. Я хочу бути кулінаром, на якого люди будуть дорівнювати, яка не худне, їсть все, що хоче, і при цьому виглядає добре.

- Ви перепробували багато професій: стиліст, телеведуча, продюсер, кулінар ... Які нові таланти ви хотіли б у собі відкрити?

- Все професії, які ви перерахували, я їх не просто перепробувала - я ними володію, і зараз я їх всіх з'єднала в один проект. Всю свою любов і всі свої таланти в даний момент я реалізовую на проекті «Зроблено зі смаком». А чим далі я буду займатися, сказати складно. Ось зовсім недавно, наприклад, мене запросили на захід для пишучих журналістів. Там була презентація нового дизайнерського готелю в Берліні. Приїжджали топ-менеджери і дизайнер-архітектор цього готелю. І журналістам було дано завдання оформити імбирне печиво у формі людини і берлінської стіни. Я вирішила поєднати людини і берлінську стіну. І архітектор вибрав мене, мені вручили приз - поїздку в готель. Більш того, мені порадили реалізувати себе як декоратор і дизайнер. І я подумала, що, може бути, і правда потрібно звернути увагу на це. Так що не виключено, що в майбутньому я спробую розвинути себе як декоратор і дизайнер. Адже у мене є смак і почуття стилю.

Дивіться шоу «Зроблено зі смаком» з 22 березня по неділях о 11:00 на каналі ТНТ.

Розмовляла Олена Смирнова

Скажіть, чим нове шоу ТНТ «Зроблено зі смаком», ведучою якого ви стали, буде відрізнятися від інших кулінарних і «ремонтних» шоу на телебаченні?
А хто з героїв вам найбільше запам'ятався?
Чия історія зачепила?
Можете пригадати найоригінальніше блюдо, приготоване на проекті?
І як же вам вдалося так швидко добитися успіхів в кулінарії?
Як вам вдається завжди залишатися в такій чудовій формі?
Які нові таланти ви хотіли б у собі відкрити?