Вагітна Олена Ашмаріна назвала батька своєї дитини Іллю Григоренко «боягузом і зрадником»

17:11, 06.03.2018

У лютому стало відомо, що екс-учасниця шоу « Дім 2 » Алена Ашмаріна незабаром стане мамою вдруге. Про це зірка розповіла в своєму мікроблозі в Instagram. Вона також уточнила, що знаходиться на невеликому терміні, і малюк повинен з'явитися влітку. Втім, щастя було недовгим: два дні тому Алена повідомила, що вони з Іллею Григоренко , Який є батьком дитини, розлучилися за обопільною згодою. Однак передплатники телезірки вже тоді не повірили їй і звинуватили в усьому Григоренко. Сьогодні Олена підтвердила, заявивши, що причиною розставання стала зрада Іллі.

Екс-учасниця телепроекту «Дом-2» Олена Ашмаріна написала в своєму мікроблозі довге звернення до колишнього коханого (орфографія і пунктуація автора дані без змін. - Прим. Ред.): «Шкода Ілля, що ти досі залишаєшся брехуном, яка не в стан відповісти за свої дії! Ти це підняв у своєму вк !!! Нагадаю тобі: напередодні ти став потайним і я дуже переживала, я вирішила не мучити себе і запитати як є. Сказала що нервую і мені здається ти мене обманюєш, попросила тебе показати телефон, раніше ти показував без праці. Зараз придумав 1000 відмазок що б заховати! Так колишній чоловік теж приховував свої зради! Не знаю що приховував ти ... Після, пересиливши себе запропонувала поїхати на фотосесію, але з важким серцем. Потім я сильно захворіла, у мене була температура 38,2, я лежала, не могла встати, на наступний день ти з самого ранку був роздратований ніж те, і чому то на мене! Я просила обійми мене, ти ігнорував, за що? Потім прийшла моя бабуся, ти став милий з нею. Після: я клянусь своїми дітьми, бабуся свідок, як на порожньому місці ти на стільки сказився від мене, що я встала в нижній білизні при бабусі. Я сказала що ти з самого ранку дивно поводишся і негодуешь на мою приводу! Повторюся, а у мене температура 38, лежу ... у відповідь ти встав і сказав що поїхав додому в Пітер, ми з бабусею обімліли, на рівному місці !!! Після ти взяв речі пішов в душ. Я відчувала серцем, що то не так. Зайшла, і побачила, що ти робиш вигляд що в душі, а сам стоїш з телефоном. Як у фільмах прям, дуже винахідливо! Я понервувала в черговий раз і сказала всього лише тобі, не відкладати своє рішення про відхід! Що ти і зробив !!! І йдучи знову звинуватив мене !!! Ти боягуз і зрадник !!! »

»

Алена Ашмаріна і Ілля Григоренко

Цей пост з'явився у відповідь на повідомлення Іллі про те, що в розставанні винна Алена. Заява екс-учасник шоу «Дом-2» розмістив на своїй сторінці «ВКонтакте» (орфографія і пунктуація автора дані без змін. - Прим. Ред.): «Блукаю вже 4 дні ... Але розумію що не можу без тебе і шалено Люблю вас .У той же час не розумію, хіба я заслужив втратити своє щастя, все найдорожче в моєму житті, мого ангела якого я так давно чекав і якого я так вже давно люблю.Ти знаєш як я люблю коли сім'я вместе.Ти знаєш що це все для меня.Очень шкода що ти думаєш, що маєш право Льоша людини самого святого.Я хочу зауважити, що я н йшов і не кидав Олену, вона мене попросила «Негайно зібрати свої речі і піти». Я ніколи б не кинув свою Улюблену і свого ангела. Добре хоч Уїтні зі мною блукає. Не так самотньо ».

Ашмаріна попросила Григоренко знайти в собі мужність самостійно відповідати за свої вчинки, а не звинувачувати всіх навколо. Також вона розповіла, що їй доводилося наймати охоронців, щоб захиститися від Григоренко. Олена зізналася, що не очікувала такої підлості від Іллі.

Шанувальники Олени гаряче підтримали її в коментарях і рішуче засудили Іллю (орфографія і пунктуація автора дані без змін. - Прим. Ред.): «Не тримай біля себе зрадників. Відгородитися своїх дітей від такого. Ти красива ти не будеш одна »,« Він молодий-тупорилий, немає цінностей в житті. Нагуляется рано чи поздно.прідет. »,« Не варто доводити свою правоту, всі знають - Хто такий Ілля! Алёночка, бережи себе і діточок! Ти вже щаслива дівчина! »,« Навіщо народжувати від цього Крітініа І так було видно йому ще гуляти так гуляти, навіщо йому діти ». Висловивши свою думку в мікроблозі Олени, шанувальники перейшли в Instagram Іллі. Після шквалу негативних коментарів екс-учасник телебудівництва був змушений видалити свій мікроблог.

Алена Ашмаріна і Ілля Григоренко

Нагадаємо, у Олени є 6-річна дочка Патрісія, яка з'явилася в шлюбі з Германом Ашмаріна. Олена та Ілля Григоренко познайомилися на реаліті-шоу «Дом-2». Їхні стосунки розвивалися стрімко, і 10 грудня 2014 року молоді люди пішли будувати любов за периметром телебудівництва. 21 березня 2015 року Ілля повернувся на проект, а слідом за ним на реаліті прийшла і Ашмаріна, проте пробули вони там недовго.

Читайте також:

Дом-2, новини і чутки: Ілля Григоренко покинув проект

Дом-2, новини і чутки: Алена Ашмаріна накинулася на Камілу Коробейникова

Я просила обійми мене, ти ігнорував, за що?