Гаряча лінія Перехрестя

 1. Телефон гарячої лінії
 2. Що можна з'ясувати по телефону гарячої лінії Перехрестя?
 3. В якому випадку підтримка не зможе допомогти?
 4. Як зв'язатися з представником на сайті Перехрестя?
 5. Інші способи зв'язку
 6. Компетентність операторів і час відповіді

Федеральна роздрібна мережа Перехрестя є однією з перших мереж міських супермаркетів. Для покупців мережі працює гаряча лінія. Звернувшись до служби підтримки, клієнтам мережі завжди буде надана консультація грамотних фахівців і допомогу у вирішенні питань, пов'язаних з придбанням товарів і обслуговування в супермаркетах.

Телефон гарячої лінії

Найпростішим варіантом звернення до служби підтримки Перехрестя є здійснення дзвінка на номер гарячої лінії. З будь-якої точки країни можна телефонувати за номером 8 (800) 200-95-55. Цей номер є безкоштовним і доступний для дзвінків, як з мобільних, так і стаціонарних телефонів.

Також, звернутися до контакт-центру можна за номером +7 (495) 797-57-77. Але варто пам'ятати, що це московський номер і, при здійсненні дзвінків з регіонів, розмова з оператором може обійтися в копієчку. Тарифікація дзвінків по цьому телефону буде залежати від тарифних розцінок використовуваного оператора.

Що можна з'ясувати по телефону гарячої лінії Перехрестя?

Оператори контактного центру завжди готові надати своїм клієнтам будь-яку інформацію, що стосується послуг, що надаються роздрібної мережі і онлайн-магазину. Перелік питань, що відноситься до компетенції консультантів досить широкий. Так, серед основних звернень, розглянутих службою підтримки можна виділити:

 • Порушення при розрахунку на касі;
 • Якість товару;
 • Проведені акції та умови участі;
 • Доставка товарів;
 • Технічні проблеми в роботі сайту;
 • Якість обслуговування;
 • Питання участі в клубі Перехрестя;
 • Ухвалення претензій і пропозицій.

В якому випадку підтримка не зможе допомогти?

Оператори служби підтримки консультують клієнтів тільки в межах визначеної компетенції та тільки з питань, пов'язаних з товарами і послугами, що надаються роздрібною мережею. Так, якщо у звернув з'явилися питання, не відносять до роботи роздрібної мережі, йому може бути відмовлено в наданні консультації. Також, оператори можуть відмовитися від обслуговування клієнта в тому випадку, якщо його звернення носить протизаконний характер, суперечить моралі і моральності, має образливий характер.

Як зв'язатися з представником на сайті Перехрестя?

Сайт роздрібної мережі оснащений функцією зворотного зв'язку зі своїми покупцями. Зв'язок зі службою підтримки можна подати через розділ «Допомога». Відкривши цей розділ, знадобиться натиснути кнопку «Зворотній зв'язок», вказати особисті дані, вибрати магазин і тему звернення. Дотримавшись формальності, можна переходити до формулювання самого звернення і відправленню його на розгляд в службу технічної підтримки.

Інші способи зв'язку

Також, роздрібна мережа Перехрестя практикує застосування і інших способів зв'язку зі своїми споживачами. Так, бажаючи скористатися консультацією операторів, можна звернутися до офіційних груп роздрібної мережі в соціальних мережах. Знайти перехрестя можна в таких мережах, як:

 • Facebook;
 • Вконтакте;
 • Твіттер;
 • YouTube;
 • Однокласники;
 • Instagram.

А ще, для зв'язку зі службою підтримки можна скористатися адресою електронної пошти. Для цього знадобиться зайти в свою поштову скриньку, створити новий лист і відправити його на розгляд. Звернення приймаються на e-mail: [email protected] .

Компетентність операторів і час відповіді

У службі підтримки покупців працюють тільки професіонали своєї справи. Співробітники проходять постійне професійне навчання не тільки по продуктам і послуга мережі, але також і постійно заповнюють свої навички спілкування з клієнтами. Тому звернувшись в гарячу лінію можна розраховувати не тільки на отримання допомоги фахівців, але і на ввічливе поводження з боку операторів.

Зробивши дзвінок в службу підтримки, вам не доведеться довго чекати прийому вашого дзвінка. Багатоканальна система і велика кількість активних операторів дозволяють обробляти звернення покупців швидко, не залишивши нікого без уваги. Середній час відповіді фахівця не перевищує 20 хвилин. А в основному, почути голос оператора вдається вже в перші 5 хвилин.

В якому випадку підтримка не зможе допомогти?
Як зв'язатися з представником на сайті Перехрестя?
Що можна з'ясувати по телефону гарячої лінії Перехрестя?
В якому випадку підтримка не зможе допомогти?
Як зв'язатися з представником на сайті Перехрестя?