На пошуки "викраденого" у Свердловській області літака вирушили родичі пасажирів

14 июня 2012, четвер, 17:46 тисячі двісті вісімдесят сім

2012-06-14T17: 46: 00 + 03: 00 Світ 2018-11-15T08: 48: 54 + 02: 00

Українські Новини

Українські Новини На пошуки "викраденого" у Свердловській області літака вирушили родичі пасажирів Українські Новини На пошуки викраденого у Свердловській області літака вирушили родичі пасажирів

Літак Ан-2 ізчес з невеликого аеродрому недалеко від міста Сєров.

Родичі та друзі пасажирів літака Ан-2, який зник з аеродрому недалеко від Сєрова, вирішили самі підключитися до його пошуків. Поки невідомо, скільки людей увійде в пошукову групу, але вирішено, що пересуватися вони будуть на машинах.

Організатором експедиції виступила Анастасія Рогулін, у якій на борту зниклого "кукурузника" були сестра зі своїм чоловіком.

"Куди поїдемо, поки не ясно, інформація буде пізніше. Ми чекаємо допомоги від МНС. Вони зараз думають, куди нас можна направити", - розповіла жінка.

За даними слідства, на борту знаходився командир судна Хатіп Кашапов і не менше 6 пасажирів. Серед них - 67-річний сторож посадкового майданчика Юрій Соболєв, 30-річний охоронець ЗАТ "Уфалей-Нікель" Антон Сафонов, начальник ДІБДР ММО "Серовский" Дмитро Ушаков, три інспектора Серовское ГИБДД - 24-річний Максим Маєвський, 25-річний Євген Треніхін , 31-річний Іван Чекіш.

За словами очевидців, на борту літака могли знаходитися родичі співробітників поліції. За попередніми даними, повітряне судно було орендовано для здійснення польотів з моніторингу лісових пожеж в регіоні, проте зліт літака стався без повідомлення управління повітряним рухом.

Нагадаємо, вранці 12 червня надійшло повідомлення про зникнення літака Ан-2 , Який вилетів з невеликого аеродрому недалеко від міста Сєров Свердловської області. За даним фактом транспортні органи СКР порушили кримінальну справу про порушення правил польотів.

В якості основних слідство розглядає кілька версій: технічна несправність, порушення пілотом правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, викрадення повітряного судна і не відповідають польоту метеоумови.

В метою встановлення місцезнаходження літака обстежені п'ять злітно-посадкових майданчиків, однак проведені заходи результатів не дали. Пошук судна і зниклих триває.