Соколов не виключив введення обмежень на експлуатацію Ан-148

максим соколів. Фото: ПГ / Ігор Самохвалов

На експлуатацію літаків Ан-148 після авіакатастрофи в Московській області можуть бути введені обмеження, сказав міністр транспорту Максим Соколов, передає RNS.

На інвестиційному форумі в Сочі чиновник заявив, що відповідна ініціатива опрацьовується спільно з фахівцями Мінпромторгу і експертами авіаційної промисловості, які брали участь у виробництві даного типу літака, і Міждержавним авіаційним комітетом (МАК).

«Можливо, (поряд з обмеженнями. - Прим. Ред.) Якісь додаткові пропозиції по експлуатації даного типу літака в керівництво з льотної експлуатації будуть запропоновані», - уточнив Соколов.

«Парламентська газета» писала , Що літак Ан-148 «Саратовских авіаліній» зазнав аварії 11 лютого в Підмосков'ї. На борту перебували 65 пасажирів і 6 членів екіпажу. Тих, хто вижив в результаті авіакатастрофи не було.

Після розшифровки даних бортового параметричного самописця експерти МАК прийшли до попереднього висновку, що до трагедії могли привести невірні дані про швидкість польоту на бортовий панелі в кабіні пілотів, що, в свою чергу, могло бути обумовлено обмерзанням приймачів повного тиску при вимкненому стані систем їх обігріву.