Купити Хот-дог апарати для ресторану і кафе в магазині Сістем4

  1. Що таке апарат для хот-догів?
  2. Види апаратів для хот-догів
  3. Придбання обладнання для кафе

Для приготування хот-догів в сучасних ресторанах швидкого харчування використовується спеціальне обладнання

Для приготування хот-догів в сучасних ресторанах швидкого харчування використовується спеціальне обладнання. Це апарати для варіння і обсмажування сосисок, приготування булочок, а також теплові вітрини. Вибираючи професійне обладнання, перш за все потрібно врахувати місце торгівлі і передбачувану навантаження.

Що таке апарат для хот-догів?

Для ресторанів, кафе і розважальних закладів можуть використовуватися класичні парові прилади або роликові грилі . У вуличній торгівлі грилі також знайшли широке застосування завдяки своїй простоті і доступності.

Головне завдання приладу для хот-догів - приготувати сосиску. Додатковими функціями можуть бути приготування і підігрів булочок, приготованих в конвекційних печах , Надання їм хрусткої скоринки.

Види апаратів для хот-догів

Пристрої для приготування сендвічів з гарячими сосисками діляться на два види:

  • парові;
  • гриль.

Пароварка являє собою ємність, в якій закипає вода. В цю чашу поміщається кошик з сосисками. Таке обладнання може бути додатково оснащено штирями для булочок. Вони проробляють отвір Пароварка являє собою ємність, в якій закипає вода для начинки і підігрівають булочку за рахунок вбудованих ТЕНів. За допомогою такого приладу блюдо можна приготувати за 3-6 хвилин.

Для кафе також використовується марміт - паровий гриль у вигляді духової шафи. У ньому є спеціальний резервуар для води з нагрівальним елементом, а також відділення для підігріву булочок і сосисок. В такому апараті продукти виходять соковитими і м'якими, завжди залишаються теплими і апетитними. Мармит мають високу продуктивність, тому використовуються в закладах громадського харчування з великим потоком людей.

Грилі для хот-догів бувають двох видів:

  • роликові;
  • карусельні.

Роликовий гриль - це пристрій з обертовими трубками, в яких знаходяться Тени. Кількість роликів коливається від 5 до 11 штук, а час приготування - від 5 до 10 хвилин. Такий прилад може мати дві зони нагріву, робочу температуру від 50 до 250 градусів. Він практичний і економічний.

Карусельний механізм - це крутив з люльками, в яких розміщуються сосиски. Булочки можна підігрівати в висувних ящиках. Продукти обсмажуються рівномірно, виходять соковитими, не втрачають вологу. прилади Карусельний механізм - це крутив з люльками, в яких розміщуються сосиски закритого типу підходять для торгівлі на вулицях , А відкриті грилі доречні на стаціонарній ресторанній кухні.

Придбання обладнання для кафе

В каталозі Сістем4 ви знайдете відкриті і закриті апарати для хот-догів за демократичною ціною, зможете підібрати потрібний варіант для ресторану і для вуличної торгівлі. Наші менеджери допоможуть з вибором, оформленням і способом оплати замовлення.

Купити обладнання для громадського харчування в System4 можна в Києві і в інших регіонах України, на які поширюється доставка. У нашому інтернет-магазині ви завжди знайдете потрібне обладнання, зможете отримати кваліфіковану консультацію, допомогу в установці і обслуговуванні професійної техніки. Якісне обладнання - гарантія успішної і прибуткової роботи будь-якого закладу.

Що таке апарат для хот-догів?
Що таке апарат для хот-догів?