Аптечка на підприємстві. Мікропідприємства і трудовий договір. Чеки онлайн-кас.

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ! ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ Компас управлінських рішень

Аптечка повинна бути у кожного роботодавця!

Роструд нагадує всім керівникам і фахівцям з кадрів про те, що в кожної організації обов'язково повинна бути аптечка з встановленим набором лікарських засобів і інструментів. За відсутність такої аптечки або її неповну комплектацію трудові інспектори можуть серйозно покарати. Читайте огляд.

огляд

Юридичне супроводження Юридичне супроводження

Типовий трудовий договір для мікропідприємств.

Постійно ведуться розмови про необхідність зниження навантаження на малий і середній бізнес: адміністративний, фіскальний, документальний. Не завжди це виходить, але в минулому році законодавці запропонували бізнесменам дійсно варте рішення - типову форму трудового договору для мікропідприємств. Що ж собою являє цей документ, хто його може використовувати і, як правильно заповнити його розповімо в інструкції.

Інструкція
форма
Інструкція   форма

Бухгалтерський та податковий супровід Бухгалтерський та податковий супровід

Обов'язкові реквізити та вимоги, що пред'являються до чекам онлайн-кас.

З 1 липня 2017 року організації та підприємці зобов'язані застосовувати онлайн-ККТ. Перелік реквізитів для касових чеків збільшився. Але не всі реквізити слід включати в нього. Таблиці допоможуть розібратися з реквізитами, які повинні бути присутніми в чеках онлайн-кас і з вимогами, що пред'являються до них.

роз'яснення
роз'яснення

Інформування про важливе Інформування про важливе

Пільга з транспортного податку.

Важлива інформація з ФНС Росії для всіх індивідуальних підприємців, які володіють вантажним транспортом. Податківці роз'яснили ІП, як підтвердити пільгу з транспортного податку. Вони розповіли, що врахують в повідомленнях з транспортного податку плату, внесену в систему «Платон». Однак перед цим власник великовантажам повинен самостійно заявити про покладеної йому пільгу. Про те, як це зробити читайте в роз'ясненнях.

роз'яснення
форма заяви

Словник незрозумілих термінів Словник незрозумілих термінів

«По-російськи» - це місто з його районами і передмістями, або кілька тісно пов'язаних, місцями зрощених між собою міст. У жителів агломерації немає проблем з пересуванням усередині неї - населені пункти пов'язані між собою автомобільними і залізницями, іноді - водними видами транспорту.