ламіновані двері

Завдяки цьому вони легкі і недорогі. Правда, менш міцні, ніж будь-які інші, мають посередню шумоізоляцію і не особливо люблять вологу, але при акуратному зверненні здатні виконувати свої функції довгі роки.

Коробка таких дверей зазвичай не має ущільнювача, погонаж не проводиться в телескопічному варіанті, кількість варіантів кольору невелика, а вибір малюнка скла обмежений виробником - все для того, щоб ламіновані двері залишалися доступними покупцеві з будь-яким - навіть самим невеликим - бюджетом.

Однак у ламінованих дверей є і плюси:

  • штучне покриття, на відміну від натурального, гарантує збіг кольору полотен або наличників з різних партій, навіть вироблених в різний час і на різних фабриках (за умови однакової назви кольору, природно)
  • ламіновані двері можна поставити в квартиру для здачі в оренду, або собі на пару-трійку років, поки діти підростають і пробують всі навколо на міцність - не шкода буде поміняти, враховуючи невелику ціну
  • більшість квітів плівок, використовуваних при виробництві ламінованих дверей, стандартизовано і застосовується також при виготовленні меблів, тому буде легко підібрати в одну квартиру двері, арку і, скажімо, шафа однакового кольору.

Основні кольори:

Є невеликі тонкощі і при виборі моделі.

На наведеному малюнку видно, що в місцях вставки скла (або панелі МДФ в незаскленому варіанті, так як засклене і глухе полотно однієї моделі мають однаковий дизайн) є заставні бруски, які надають двері додаткову жорсткість. У гладкому дверному полотні (без малюнка) таких вставок немає.

Також існує думка, що ламіновані двері не можна ставити у ванну. Це не правда. Фініш-плівку для того і покривають лаком, щоб захистити від води. Хоча, звичайно, цей захист менш стійка, ніж у ПВХ-плівки або багатошарового лакового покриття хорошою шпонированной двері.

А ось де точно не варто використовувати такий тип дверей, так це в неопалюваному будинку. Від підвищеної конденсації вологи при зміні температур покриття досить швидко починає відшаровуватися і двері після цього можна викидати.

Двері в фініш-плівці легко підняти і перенести - їхня вага становить від 7 до 10 кг. Виробляються у всіх стандартних розмірах, включаючи "короткі" двері для санвузлів - 1900х550 і 1900х600 мм. Товщина дверного полотна - 38-40 мм.

Подивитися ламіновані двері можна тут , А порахувати приблизний бюджет з установкою - тут.