архів новин

  1. ПОСТ-РЕЛІЗ 17.03.2010

ПОСТ-РЕЛІЗ

17.03.2010

Російський Союз Автострахувальників (РСА) з 17 по 20 листопада 2009р. взяв участь в 11-ій міжнародній виставці технічних засобів забезпечення безпеки дорожнього руху "Форум БДР-2009», організованої Департаментом ОБДД МВС Росії в м Москві в Центральному виставковому комплексі «Експоцентр» на Краснопресненській набережній.

16 березня страховики Росії і Білорусі підписали Угода, спрямоване на співпрацю в сфері страхування. Від імені Всеросійського союзу страховиків підпис під документом поставив Президент ВСС Андрій Кигим.

Найбільші об'єднання страховиків двох країн - Всеросійський союз страховиків і Російський союз автостраховиків з російської сторони, і Білоруська асоціація страховиків і Білоруське бюро з транспортного страхування з білоруської, - домовилися про зміцнення і розвитку взаємодії в області страхування.

Між страховими професійними співтовариствами обох країн встановлені давні ділові стосунки. Сьогодні найбільш важливими питаннями стали обмін інформацією в рамках професійної діяльності, протидія страховому шахрайству, проведення досліджень, експертиз, аналізу та оцінки розвитку страхового ринку в Росії і Білорусі.
Між страховими професійними співтовариствами обох країн встановлені давні ділові стосунки
Генеральний директор Білоруської асоціації страховиків Ірина Мерзлякова зазначила, що в Білорусі з інтересом спостерігають за процесом перетворення Всеросійського союзу страховиків в Союз спілок, що відповідає європейському тренду об'єднання функцій. Білоруські страховики поки що на шляху до подібного об'єднання.

Президент ВСС Андрій Кигим в ході попередніх зустрічей з білоруськими партнерами розповів про діалог ВСС з державними органами по стратегії розвитку страхування в Росії.

Генеральний директор Білоруського бюро з транспортного страхування Антон Авсейко відзначив велику зацікавленість Білоруського бюро в обміні досвідом з Російським союзом автостраховиків по організації системи прямого відшкодування збитків по ОСАГО і спрощеного оформлення ДТП.

Виконавчий директор бюро «Зелена карта» РСА Сергій Разуваєв особливо відзначив внесок Білоруського Бюро по транспортному страхуванню в підготовку і становлення діяльності російського бюро «Зелена карта», а також висловив надію на подальшу плідну взаємодію з Білоруським бюро.
Виконавчий директор бюро «Зелена карта» РСА Сергій Разуваєв особливо відзначив внесок Білоруського Бюро по транспортному страхуванню в підготовку і становлення діяльності російського бюро «Зелена карта», а також висловив надію на подальшу плідну взаємодію з Білоруським бюро

В рамках укладеної Угоди передбачається проведення спільних «круглих столів», конференцій, семінарів, ділових зустрічей.

Повернення до списку