Завод бетонних виробів запущений в індустріальному парку Астани

В індустріальному парку Астани почав свою роботу новий завод з виготовлення залізобетонних та бетонних виробів, повідомляє Інтерфакс-Казахстан з посиланням на прес-службу БРК

Продукція, яку буде виробляти завод - плити, товарний бетон, палі , Сходові марші, блоки ФБС , Дрібноштучні бетонні вироби, щаблі й майданчики. 139 тисяч кубометрів становить проектна потужність цього заводу.

«ГОСТам і ТУ, які зараз існують, відповідає вся продукція, яку виготовляють на комбінаті, передове обладнання з Німеччини та Італії встановлено на заводі, - йдеться в повідомленні БРК. - Власної атестованою лабораторією буде забезпечуватися безперервний контроль якості виробів ».

БРК частково профінансувало цей проект, вартість якого становить 19,8 мільйонів доларів. В індустріальному парку Астани це один з перших проектів створений БРК разом з концерном «Найза-Курилис» і корпорацією «Цесна».

новий завод ЗБВ відчутно скоректує ситуацію з поставками будматеріалів в Астані. Завдяки новітньому обладнанню регіональні будівельники отримають в своє розпорядження бетон для фундаменту і стін, цементні розчини а так же залізобетонні конструкції сучасної європейської якості.