Автосервіс MITSUBISHI - ремонт МИТСУБИСИ в Москві

 1. Автосервіс Мітсубісі в Москві в ЮАО: наші послуги
 2. Ремонт Міцубісі в Москві: причини, чому ви повинні звернутися до нас
 3. Сервіс Мітсубісі в Москві: на карті схема проїзду до автотехцентру
 4. Ціни на ремонт MITSUBISHI
 5. Відгуки

«МАРШАЛ КАР» і «МАРШАЛ КЛУБ» успішно обслуговує японські автомобілі Mitsubishi більше десяти років. Кращий неофіційний сервіс Мітсубісі в Москві від є запорукою бездоганної якості роботи. Ми дійсно стежимо за рівнем послуг, тому впевнені в тому, що у нас ви зможете отримати висококласне обслуговування. «МАРШАЛ КАР» і «МАРШАЛ КЛУБ» - це поєднання останніх досягнень прогресу і багаторічний практичний досвід наших співробітників. Ми здійснюємо сервіс мицубиси (mitsubishi) в Москві на найвищому рівні. Чи готові допомогти у вирішенні завдань різного рівня складності. Пропонований нами автосервіс Мітсубісі в Москві У ЮАО - це обслуговування різних моделей і типів машин, в тому числі і легкових, спортивних. За роки роботи ми придбали неоціненний досвід, тому здатні швидко реагувати на проблеми, пропонуючи кращі рішення. Для нас немає нічого неможливого. Ми готові прийняти будь-який виклик і випробувати наші навички на практиці.

Автосервіс Мітсубісі в Москві в ЮАО: наші послуги

Відомо, що при тривалому користуванні в машині можуть виникнути неполадки з найрізноманітніших причин. Ми виробляємо автосервіс Міцубісі в Москві і Московській області в ЮАО, усуваючи в першу чергу причини їх появи. Нами виконуються наступні роботи:

  1. ремонт кондиціонерів Міцубісі в Москві;
  2. ремонт глушників Міцубісі в Москві;
  3. заміна дисків;
  4. перевірка гальмівної системи;
  5. усунення неполадок в системі освітлення, опалення;
  6. інші процеси.

Наш сервіс центр Мітсубісі в Москві готовий допомогти, якщо проблеми виникли з
двигуном. Ми зробимо все можливе, щоб продовжити його експлуатаційний термін, забезпечити безперебійну роботу. Також можуть вирішуватися завдання, пов'язані з головною системою, яка дала збій. Виконуючи автосервіс Мітсубісі в Москві в ЮАО, ми виробляємо заміну пластикових деталей максимально швидко.

Ремонт Міцубісі в Москві: причини, чому ви повинні звернутися до нас

Ми виконуємо автосервіс Міцубісі в Москві за адресами: Нагорний проїзд, володіння 2; вул. Кантемирівська д. 64. Нами застосовуються сучасні передові технології, що дозволяє виконувати замовлення на високому рівні. Додатковою гарантією якості є використання оригінальних запчастин в ремонті Міцубісі в Москві. Всі комплектуючі повністю відповідають встановленим стандартам, рекомендаціям виробника. На нашому складі знаходиться величезна кількість виробів, що дозволяє нам виконувати роботи максимально швидко без затримок.

В нашій команді знаходяться справжні професіонали своєї справи, які мають високу кваліфікацію, багатий практичний досвід. Ми здійснюємо сервіс Мітсубісі в Москві, на карті на сайті ви зможете побачити місце розташування центрів, із застосуванням найбільш ефективних рішень. Співробітники автосервісів «МАРШАЛ КАР» і «МАРШАЛ КЛУБ» постійно вдосконалюють свої навички.

Оперативність - один з головних принципів нашої діяльності. Ми знаємо, що сьогодні час має величезну цінність, тому з розумінням ставимося до цього. Ми не змусимо вас довго користуватися громадським транспортом або службою таксі, а повернемо вам автомобіль в чудовому стані в максимально стислі терміни.

Сервіс Мітсубісі в Москві: на карті схема проїзду до автотехцентру

Вирішивши замовити в Москві ремонт і сервіс Мітсубісі, на карті, яка є на сайті, ви зможете ознайомитися зі схемою проїзду . Розібратися в ній як для досвідчених водіїв, так і для новачків не складе труднощів. Наші адреси на карті з сервісом Міцубісі в Москві можуть вивчити користувачі в будь-який зручний час.

Ціни на ремонт MITSUBISHI

роки Р З 1 2 3 4 5 6 7 8 пробіг х 1000 км 15 30 45 60 75 90 105 120 Масло в двигуні і масляний фільтр (4.3л.) від 400 від 1935 З З З З З З З З Фільтр повітряний 0 від 560 П З П З П З П З Фільтр повітряний системи вентиляції від 600 від 680 З З З З З З З З Паливний фільтр від 900 від 1120 З З Свічки запалювання від 600 від 520 З З З З Масло в механічній коробці передач від 600 від 1620 П П П П П П З П Масло в автоматичній коробці передач від 600 вiд 1850 П П П П П З П П Ремені приводні від 1150 від 780 П П П П П З П П Ремінь приводу ГРМ від 4200 від 9620 П П П П П З П П Рідина гідроприводу гальм від 800 від 390 П З П З П З П З Рідина гід опрівода зчеплення від 250 П З П З П З П З Рідина охолоджуюча від 950 від 1014 П П П З П П П З Рідина гідропідсилювача рульового управління від 600 від 350 П П П З П П П З Ходова частина і трансмісія від 400 П П П П П П П П Гальмівні диски і колодки П П П П П П П П Прилади освітлення і світлової сигналізації П П П П П П П П Вартість робіт 1400 3050 1400 5500 1400 7600 2000 5500 Вартість запасних частин 2615 4085 2615 6569 2615 16335 4235 6569

З - заміна, П - перевірка

Відгуки

Маркін Георгій

Договір № 25354

Нещодавно заїжджав в цей сервіс, щоб відремонтувати паливний фільтр. Дуже задоволений тим, як все поставлено, роботу мені виконали дуже оперативно і якісно. Якщо конкретно, то був на Кантемировской (про те, що є 2 сервісу, дізнався тільки потім). Але, думаю, в іншому теж все ок)))

Владислав Мішин

Договір № 57511

Вітаю! Дякую за відмінне обслуговування. Був у вас з машиною свого батька буквально кілька днів тому. Там на машині полетіло у нього зчеплення, але, як переконався сам, нічого нездійсненного немає. Майстри за 2 з половиною години роботи налагодили все, машина тепер на ходу.

подивіться ще відгуки або залиште свій відгук