Спойлера. Задній спойлер, Спойлер на заднє скло, Спойлер кришки багажника

Спойлера - одна з деталей зовнішнього тюнінга автомобіля. Основне завдання спойлера - зміна аеродинаміки автомобіля, що допомагає в керованості автомобілем. Матеріал, з якого виготовляють спойлер, може бути металевим, або пластмасовим. Але в міру технологічного процесу матеріали змінюються. Зараз найчастіше використовують скловолокно, даний матеріал досить міцний і практичний в зміні форми. Конструкції спойлера бувають різні. Вона залежить від призначення спойлера, то чи просто для декору, або ж для поліпшення характеристик автомобіля.

Спойлера розрізняються за багатьма ознаками:

 1. 1. Місце виготовлення:

 • Заводський. Стандартний спойлер, який виготовляють спеціально для конкретних моделей автомобіля. Такий спойлер поганий тим, що ви не будете відрізнятися від інших, лише поліпшите характеристики автомобіля.
 • Кастоми. Дана конструкція виготовляється під замовлення, так що можете бути впевнені, що ви єдиний володар такого спойлера.

 1. 2. Основне завдання спойлера:

 • Функціональність. Функціональні спойлера встановлюють тільки з метою поліпшити характеристики автомобіля, поліпшити аеродинамічні властивості авто, і часто бувають мало красивими. Наприклад, якщо встановити спойлер на багажник автомобіля, то це поліпшить притискну силу автомобіля при високій швидкості, тим самим, поліпшить контроль над автомобілем.

І це дозволити врівноважити центр ваги автомобіля. Передній спойлер хороший не тільки базовими функціями, а так само тим, що найчастіше вони мають вбудовані дефлектори.

 • Для декору. Використовують тільки з метою декору, тому, має різні форми і розміри. Найчастіше, встановлюють спойлер на кришці багажника, щоб його було видно з усіх ракурсів. Такий спойлер зможе підкреслити спортивність вашого автомобіля.
 1. 3. Місце установки на автомобілі:

 • Можна встановити спойлер на заднє скло, або ж дах. Крім стандартних завдань, він також захищає ваше авто від забруднення.
 • Спойлер можна встановлюватися під переднім і заднім бампером, тоді він буде називатися - спідниця на бампер.
 • Просто задній спойлер, який встановлюється на кришці багажника.
 • Дифузор. Встановлюється на днище автомобіля, в задній його частині.
 1. 4. Спосіб кріплення до кузова:
 • Липучка. Такі конструкцію встановлюють за допомогою двостороннього скотча, проте це достатньо не міцне кріплення.
 • Установка на опори. Така система кріплення набагато міцніше і довговічніше. Встановлюється на опори, з підтримкою саморізів
 • Клей. Невеликі і легкі спойлера можна приклеїти за допомогою скляного клею, це дуже міцно і доступно

Ми цінуємо кожного клієнта і розуміємо, що у всіх смаки різні, тому у нас широкий асортимент спойлерів. Чому ви належним купувати саме у нас? Все дуже просто :

У нас, ви можете купити спойлер за найнижчою ціною. Широкий асортимент, який поширюється на величезну кількість моделей і марок авто. Наш магазин надається деталі для іноземних і вітчизняних авто.
Ми можемо запропонувати спойлер на ВАЗ, або ж спойлер на Lancer X, а також спойлер на BMW і на багато інших марок авто.

У нашому магазині, ви можете купити спойлер не виходячи з дому, в режимі - Online. Вам більше не доведеться об'їжджати все місто в пошуку потрібного спойлера для вашої моделі, ви можете просто сидячи вдома, ви можете купити потрібний вам спойлер. Так само, ви можете купити задній спойлер. Якщо у вас виникли проблеми, при виборі товару, або із замовленням - ви можете звернутися в нашу тех.підтримку, наші фахівці завжди раді вам допомогти. Ціна - вкрай низька. Доставка проводиться на потрібний вам склад. Якщо у вас виникли проблеми зі складом, то наш кур'єр довезе вашу деталь додому, ну або ж за вказаною вами адресою.

Також у нас діє накопичувальні бонуси, якщо ви станете постійним нашим клієнтів, ну або оптовим закупщиком, то ви будете отримувати знижки на весь товар. Ще у нас часто проводяться акції та конкурси, щоб бути в курсі подій - відвідуйте наш сайт по частіше і стежте за новинами, якщо не хочете пропустити конкурси.

Всього найкращого! Вдалої покупки.

Чому ви належним купувати саме у нас?