Рисові млинці з рисом

Nika Кухарчук 8 рівня

  • 20 січня 2012, 21:29
  • 11056

Ці млинці пекла на конкурс 08. 12, але вирішила не виставляти, т. К. Млинців на сайті вагон і маленький візок. Поки була в сумнівах, конкурс давно завершився і з'явилася друга візок з млинцями ... Млинці відмінно підійдуть на Масляну. Дітям, я думаю, вони будуть дуже цікавими. Фото, звичайно, не передаeт їх яскравість і смак. Але ті, хто наважаться їх спекти, думаю, не засмутяться. Мої млинці з натуральним мeдом.

Мої млинці з натуральним мeдом

Кефір (сколотини) вилити в ємність. Туди ж висипати борошно, розбити яйця, додати цукор, сіль, розпушувач (соду), рослинне масло (у мене соняшникова), ванільний цукор. Добре все перемішати. Тісто має бути консистенції густої сметани.

Тісто має бути консистенції густої сметани

Випікаємо млинці на змащеній, добре розігрітій сковороді. Коли млинець буде ноздрістим, зверху насипати кольоровий цілісний рис і перевернути на іншу сторону. Якщо рис відразу насипати на млинець, як тільки на сковороду налили тісто, рис поглибиться в тісто, і його видно не буде. Млинці я випікала на млинцевій керамічної сковороді. Мені її подарували при покупці сковороди "драй кукер" ... Кількість порцій не написала. Це залежить він розміру млинців.