курячі блохи

 1. Хто така куряча блоха?
 2. Симптоми появи курячих бліх.
 3. Небезпека для птахів.
 4. Як позбутися від курячих бліх? Боротьба з ними.

Зміст статті

Зміст статті:

 1. Курячі блохи.
 2. Хто така куряча блоха?
 3. Симптоми появи курячих бліх.
 4. Небезпека для птахів.
 5. Як позбутися від курячих бліх? Боротьба з ними.

Курячі блохи - це дуже поширені паразити, які завдають великої шкоди для здоров'я птиці. Від ураження курячими блохами не застрахований ніхто. Курячі блохи дуже сильно докучають птахам, це погано позначається на їх продуктивності. Багато птахівники задаються питанням: «Як позбутися від курячих бліх? Чи потрібно звертатися до ветеринара, або можна впоратися своїми силами? ». Давайте спробуємо розібратися в цій статті.

Блохи у курей - це дуже поширене явище. Ці паразити є практично у всіх птахів. Заражаються птиці дуже просто при виникнення контактів з іншими особинами. Особливо високий ризик зараження курей, які містяться в домашніх умовах. Птахи, які живуть на птахофабриках рідко схильні до цих паразитам.

Хто така куряча блоха?

фото

Блохи у курей дуже схожі на тих, які є у собак і кішок, проте вони трохи відрізняються. Відрізняються своєю вищою плодючістю і живучістю. У зв'язку з цим, боротьба з ними дещо ускладнюється. Блохи мають тіло розміром приблизно 0,5 міліметра, темний колір. У курячих бліх є ще досить великі вусики. Так само у них досить міцний панцир. Якщо спробувати зловити і розчавити - навряд чи у вас це вийде. Пересувається блоха дуже цікаво - стрибає з місця на місце.

Симптоми появи курячих бліх.

Виявити симптоми знаходження бліх у курочок досить складно. Кури стають нервовими, дуже часто копошаться дзьобом в своїх пір'я. Потім курка може перестати нести яйця і почне втрачати у вазі. Для визначення зараження уважно подивіться на голову птиці, найчастіше блохи скупчуються саме там.

Небезпека для птахів.

На перших стадіях зараження блохами, кури стають нервовими. Це позначається на несучості, вона спочатку знижується, а потім зовсім сходить нанівець. Птах висмикує з себе пір'я. У курей знижується апетит, може пропасти зовсім. Можуть розвинутися багато інших захворювань, наприклад, сальмонельоз, бруцельоз і тріпаносомози. З вищесказаного можна зробити висновок про те, що блохи дуже небезпечні для курей і боротьбу з ними потрібно починати негайно.

Як позбутися від курячих бліх? Боротьба з ними.

При виявленні перших симптомів необхідно починати боротьбу. Методів боротьби існує дуже велика кількість. Є спеціальні засоби, які можна купити в ветеринарному магазині, а можна боротися з блохами народними засобами.

Розберемо найбільш ефективні:

 • Добре допомагають звичайні краплі від бліх, які застосовують для кішок і собак. При застосуванні потрібно дотримуватися обережності, краплі не повинні потрапити в дзьоб курці.
 • У ветеринарній аптеці продають спеціальний препарат під назвою «Неостомазан». Він продається в ампулах. Для застосування необхідно розчинити вміст у воді і обробити розчином птахів.
 • Так само можна порадити препарат «Івермектин». Для знищення бліх, курям потрібно зробити укол.
 • Популярним народним засобом для боротьби з курячими блохами є сірка. Застосовується сірка дуже просто. Там де купаються кури, сірку змішують з грунтом. Засіб досить ефективне.
 • Для профілактики повісьте в курнику віники з полином і пижма. Запах відлякує бліх.

Відео:

Тема неосяжна, читайте так само:
Хто така куряча блоха?
Як позбутися від курячих бліх?
Хто така куряча блоха?
Як позбутися від курячих бліх?
Чи потрібно звертатися до ветеринара, або можна впоратися своїми силами?
Хто така куряча блоха?
Як позбутися від курячих бліх?