Фарбування брів: фото до і після корекції фарбою, як доглядати і скільки тримається?

  1. Практична сторона питання
  2. Вдома чи в салоні?
  3. Який засіб вибрати?
  4. Секрети і хитрощі майстрів

Жіноча краса оспівувалася в усі часи. Безліч творів мистецтва було натхненне прекрасними дамами. І особливу увагу завжди приділялася очам. Саме вони - дзеркало душі. - надійні варти. Згодом, жінки навчилися і їх робити більш яскравими і виразними атрибутами особи. І допомогли їм в цьому косметичні засоби. Про них сьогодні і поговоримо.

Практична сторона питання

. . Брови ж найбільш чітко виражають емоції людини. Подив, страх, злість або біль -. Тому фарбування брів і вій може тільки підкреслити індивідуальність жінки, її фактурність і красу. Особливо, якщо підходити до цієї процедури з розумом і методичністю.

Крім того, фарбування позбавляє жінку від щоденного нанесення макіяжу і його постійної корекції. . Отже, з чого почнемо?

Вдома чи в салоні?

: Вдома чи в салоні. У кожного варіанту є як плюси, так і мінуси.

Щоб результат в домашніх умовах був нітрохи не гірше, ніж в салоні, чітко дотримуйтесь інструкції по фарбуванню брів і вій, зазначеної на упаковці косметичного засобу.

Як видно з таблиці, в кожному випадку є як плюси, так і мінуси. Тому, найчастіше, вибір відбувається індивідуально і залежить від фінансових можливостей, кількості вільного часу та особистих уподобань жінки.

Обстановка Плюси Мінуси Будинки Будь-яке зручне для вас час, спокійна атмосфера, можливість попутно зайнятися іншими справами, безкоштовно. Можливий поганий результат фарбування брів, найчастіше використання неякісної косметики. У салоні Професійний майстер, професійні засоби для брів і вій, впевненість у відмінному результаті. Необхідність виходу з дому, незнайома обстановка, відчуття дискомфорту, коштує грошей, попередній запис.

Який засіб вибрати?

Як не дивно, але фарбування брів, а з ними і вій, можна проводити за допомогою різних косметичних засобів. Основними майстрами своєї справи на сьогоднішній день є олівці і фарби. ?

  • Першим і головним відмінністю між ними є довговічність. Якщо пофарбувати брови за допомогою професійних засобів, то колір буде триматися досить довго (в середньому близько 2 тижнів). Виділяти ж олівцем волоски доведеться щодня. Адже як тільки ви вирішите змити макіяж, разом з тушшю і тінями зійде і фарбувальний пігмент;
  • Другим аспектом є мобільність. Для того, щоб грунтовно пофарбувати свої брови, доведеться витратити на процедуру не менш 15 хвилин. . Та ж процедура, але за допомогою олівця, займе, в середньому, близько 2-3 хвилин;
  • Крім того, істотна різниця відчувається в ціні цих косметичних засобів. Якісна косметика для брів і вій коштує в 2, а то і 3 рази дорожче олівця. Однак варто зазначити, що частота фарбування за допомогою рідкого пігменту проводиться набагато рідше, ніж корекція олівцем. А, отже, і купувати фарбу не доведеться часто.

Не можна не сказати і про те, що олівці і фарби можуть не тільки конкурувати, а й доповнювати один одного. Якщо вам потрібно корекція брів (А особливо їх форми), то візуально підправити макіяж можна за допомогою олівця. . .

За старих часів дівчата підкреслювали очі за допомогою доступних природних матеріалів, наприклад, вугіллям.

Секрети і хитрощі майстрів

Перш, ніж пофарбувати і брови, і вії, слід знати кілька маленьких, але дуже важливих секретів, якими володіють майстра в косметичних салонах. :

  • Багато хто вважає, що перш, ніж приступити до фарбування брів, необхідно обов'язково провести їх корекцію. Це в корені невірно. Справа в тому, що на місці вищипані волосків залишаються відкриті пори. . І при фарбуванні спеціальною фарбою пігмент буде вбиратися не тільки в волосся, але і в шкіру. . Тому корекцію форми варто проводити або за день до безпосереднього фарбування, або вже після процедури;
  • Важливим є і колір. Майстри в салонах стверджують: чим світліша шкіра у жінки, тим світліше повинна бути і фарба. Безумовно, ви можете пофарбувати брови і в чорний колір, однак, в такому випадку, вони будуть виглядати неприродно;
  • . Правильно оцінивши свою форму, можна істотно змінитися.
Форма особи Вибір форми брів Овальна Дугоподібні Кругла Контур піднятий вгору, злегка закруглений до ока Трикутна Брови «будиночком», злегка підняті вгору Ромбовидний Той же принцип, що і для трикутної форми обличчя

- процес, що вимагає певних знань і ґрунтовності в підході. Пофарбувати брови можна як самостійно, так і за допомогою майстра в салоні. Однак, якщо ви все ж зважилися провести цю процедуру вдома, необхідно ретельно дотримуватися інструкції, зазначеної на упаковці. Інакше фото фарбування брів до і після може помітно зіпсувати настрій. !

Який засіб вибрати?
Отже, з чого почнемо?
Вдома чи в салоні?
Який засіб вибрати?