Будинки з бруса за материнський капітал - побудувати будинок за мат капітал в Московській області

  1. Оформлення документів
  2. Терміни реалізації проекту

Завдяки реалізації державної програми «Материнський капітал» при наявності земельної ділянки (виключно для індивідуального житлового будівництва) можливо не просто поліпшити житлові умови, а побудувати з нуля відмінне житло для всієї родини

Завдяки реалізації державної програми «Материнський капітал» при наявності земельної ділянки (виключно для індивідуального житлового будівництва) можливо не просто поліпшити житлові умови, а побудувати з нуля відмінне житло для всієї родини. Звичайно, необхідно заздалегідь підрахувати фінансові вкладення і порівняти їх з бажаним результатом, а довірити реалізацію проекту виключно професіоналам в даній сфері.

Як показала практика, побудувати будинок з бруса під материнський капітал можна досить швидко, особливо якщо використовувати профільований брус. Наша компанія має багаторічний досвід у зведенні таких будинків і пропонує співпрацю всім бажаючим. До ваших послуг каталог з безліччю вигідних проектів індивідуального житла, в реалізації яких можна використовувати цільове державне фінансування. Можливо також будівництво по вашим індивідуальними проектами.

Оформлення документів

Перш, ніж починати будівництво будинку з бруса за материнський капітал під ключ необхідно придбати, взяти в оренду або оформити право спадщини на земельну ділянку з відповідним цільовим призначенням. При цьому використовувати дане джерело фінансових коштів не дозволяється на покупку, оплату оренди або оформлення землі, що потрібно враховувати при виборі місця для майбутнього будинку.

Далі заяву на зведення житла з використанням цільового фінансування подається до відділення Пенсійного Фонду за місцем прописки разом з таким переліком документів:

  • сертифікат на материнський капітал (оригінал і копія);
  • свідоцтво про право власності на земельну ділянку з цільовим призначенням ІЖС (оригінал і нотаріально завірена копія);
  • дозвіл на будівництво, видане місцевими органами влади (оригінал, завірена нотаріусом копія);
  • зобов'язання на виділення частки всім членам сім'ї, завірене у нотаріуса;
  • копія документа, що посвідчує особу (паспорта) власника сертифіката;
  • свідоцтво про шлюб, оригінал і копію паспорта чоловіка (у випадках, коли дозвіл на будівництво будівлі видано на чоловіка);
  • страхової номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС);
  • договір з підрядником, якому доручено будувати будинок з бруса на материнський капітал.

Терміни реалізації проекту

Після надання повного пакета документів до Пенсійного Фонду фінансування відповідно до сертифіката надходить на рахунок підрядника через 1-2 місяці. При цьому, якщо вартість будинку перевищує розмір виданих державою коштів, то різницю доплачує замовник за рахунок власних коштів.

Визначайтеся з проектом майбутнього житла, а після отримання оплати фахівці нашої компанії приступлять до спорудження нерухомості з бруса для постійного проживання. Зводиться такий будинок дуже швидко - в середньому близько місяця. Ми виконуємо всі свої зобов'язання в строк, а ви отримуєте якісну і надійну споруду на своїй ділянці всього за кілька місяців з урахуванням оформлення необхідної документації.

Телефонуйте нам за тел. 8-925-461-74-74

Пишіть: [email protected]