Об'ємні букви світлові зі світлодіодним підсвічуванням в Мінську, Гомелі, Мозирі. Ціна

Об'ємні світлові літери "ПРОСТО СТРОЙКА" з пластика. Місце розташування: г.Лельчіци.

Лельчіци

Об'ємні букви "Кафе-бар СОТКА" з пінополістиролу, екологічно чистого матеріалу, що не втрачає свої властивості і зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації. Єдиний мінус - фарба, якою покриті літери, вигорає на сонці, як і більшість рекламних виробів. Але цей недолік легко усунемо - новий шар СПЕЦІАЛЬНО призначеної фарби і ваша вивіска знову як нова. Місце розташування: г.Жітковічі.

Жітковічі

Об'ємні букви "Взуття-шпалери" виготовлені з пінополістиролу не залишать без уваги ваше торгове місце чи послуги. Місце розташування: г.Лельчіци.

Лельчіци

Об'ємні букви "Піца" з підсвічуванням світлодіодними модулями. Місце розташування: г.Лельчіци.

Лельчіци

Об'ємні світлові літери "HORIZONT". Матеріал лицьової сторони: акрилове скло з синьою плівкою, бічна і задня сторона - ПВХ. Підсвічування - світлодіодні модулі. Місце розташування: м.Мінськ.

Мінськ

Фото об'ємної букви "Т" з виключеною світлодіодним підсвічуванням і з включеною з вивіски "HORIZONT", описаної вище. Місце розташування: м.Мінськ.

Мінськ

Об'ємні букви "Палессе". Лицьова сторона виконана з акрилового скла з червоною плівкою, бічна і задня частина - ПВХ. Підсвічування - світлодіодними модулями. Місце розташування: г.Лельчіци.

Об'ємні букви - це найпоширеніший вид зовнішньої реклами Об'ємні букви - це найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Вони можуть привертати увагу випадкових перехожих, виділяючись з натовпу яскравим світлом або дизайном, підкреслювати престижний вигляд Вашого будинку або скромно інформувати про розташування свого власника. Все залежить від того, що потрібно Вам. Існує безліч видів об'ємних літер, а також методів їх виконання і застосовуваних матеріалів. Залежно від складності виконання, розміру, розташування, виду підсвічування і побажань замовника застосовуються ті чи інші методи виготовлення. Постараємося коротко, але зрозуміло розповісти Вам про них.

Об'ємні букви з пінополістиролу Об'ємні букви з пінополістиролу    - це найбільш раціональний варіант виготовлення об'ємних літер із зовнішнім підсвічуванням * або без підсвічування - це найбільш раціональний варіант виготовлення об'ємних літер із зовнішнім підсвічуванням * або без підсвічування. Вони виготовляються в такий спосіб: з великою плити зазначеного матеріалу на спеціальному верстаті вирізається контур літери, обсяг якої досягається за рахунок товщини пінополістиролу. Після цього етапу виробництва отримуємо готові об'ємні букви, яким залишається надати потрібний колір і закріпити на "робочому" місці. Методи фарбування і кріплення визначаються умовами експлуатації. Дана технологія дозволяє виготовити об'ємні букви і інші вироби (логотипи) будь-якої складності і висотою від декількох сантиметрів до двох метрів і більше. Пінополістирол стійкий до зміни температур, вологості, негорючий, хімічно нейтральний і твердий, що робить вироби з цього матеріалу дуже практичними і довговічними. При цьому вартість цих виробів набагато нижче, ніж у аналогів з ПВХ, алюмінію, композитних матеріалів і ін. Перераховані вище переваги не просто слова - вироби з пінополістиролу поза конкуренцією в інтер'єрного дизайну, виставковому оформленні та інших областях зовнішньої реклами, де не потрібна внутрішня підсвічування.

Об'ємні букви з внутрішньою підсвіткою Об'ємні букви з внутрішньою підсвіткою    являють собою фігурний короб, всередині якого розташовані елементи підсвічування являють собою фігурний короб, всередині якого розташовані елементи підсвічування. В якості лицьової сторони виступає акрилове скло з наклеєною плівкою, бічна сторона складається з алюмінієвого (als) і пластикового (elkamet) профілів, задня сторона, як правило, робиться з ПВХ. Підсвічування може бути неонової, світлодіодним або лампами. Кожен вид підсвічування має свої переваги і недоліки в різних ситуаціях. Наприклад, підсвічування лампами можлива тільки в об'ємних буквах досить великих розмірів. Неонове підсвічування частіше використовується як відкрита - всередині об'ємної букви, але без лицьової сторони, тому що вона дорожче зазначених аналогів. Світлодіодне підсвічування може застосовуватися в об'ємних буквах будь-яких розмірів і відрізняється надійністю, довговічністю і якістю світла, тому і є найбільш виправданим варіантом внутрішнього підсвічування в більшості випадків.

Об'ємні букви з контражурной підсвічуванням Об'ємні букви з контражурной підсвічуванням    виготовляються аналогічно буквах з внутрішньою підсвіткою, за деякими винятками виготовляються аналогічно буквах з внутрішньою підсвіткою, за деякими винятками. Головною відмінністю є кріплення і напрямок світла. Об'ємні букви з контражурной підсвічуванням кріпляться освітлюваної стороною до стіни на деякій відстані від неї, щоб світло відбивалося від стіни. В результаті буква не світиться, а навпаки, являє собою темну область на тлі світла. Такі об'ємні букви дуже стильно виглядають - через що і отримали широке поширення.

Псевдооб'емние літери Псевдооб'емние літери    - це вирізаний з листового ПВХ або іншого матеріалу контур літери, який кріпиться на кронштейнах до стіни на деякій відстані від неї - це вирізаний з листового ПВХ або іншого матеріалу контур літери, який кріпиться на кронштейнах до стіни на деякій відстані від неї. За рахунок цього відстані з'являється ефект обсягу, звідки і походить назва виробу. Дуже добре виглядають при низькій вартості, чому також знаходять широке застосування в зовнішній рекламі.

Гарантійні терміни: на світлодіодне підсвічування - 1,5 року, на плівки - 3 роки, на конструкцію - 5 років.

* Зовнішнє підсвічування - прожектори, розташовані вище / нижче від вивіски і на деякій відстані в перпендикулярній площині висвітлюють потрібну область.

У наведених прикладах мається на увазі використання традиційних матеріалів: акрилове скло, алюмінієвий профіль ALS, профіль Elkamet, ПВХ листовий.

При великих розмірах для визначення ціни потрібно знати точну форму і варіант монтажу.