«Не наше свято». Чому в кримських школах заборонили День закоханих?

У цьому році учнів залишили без скриньок для валентинок. Місцеве міністерство освіти не рекомендує відзначати це свято «на загальношкільних рівні», тому що він не відповідає культурним традиціям У цьому році учнів залишили без скриньок для валентинок

Фото: Валерій Матицин / ТАСС

У школах Криму заборонили День святого Валентина. Таке розпорядження до навчальних закладів півострова розіслало міністерство освіти республіки.

Як говориться в документі, заходи, присвячені Дню святого Валентина, не відповідають культурним традиціям народів Криму і не відносяться до свят, рекомендованим для проведення в освітніх установах республіки. У міністерстві додали, що відповідний свято, а саме Всеросійський день сім'ї, любові і вірності, проходить в Росії 8 липня.

Business FM подзвонила в одну з кримських шкіл, щоб дізнатися, прислухалися чи там до рекомендацій місцевого Міносвіти. Ось що відповіли в школі:

«Ми не святкуємо. У минулому році був, але в цьому році ніяких скриньок. Надійшло розпорядження на сайт школи, що це свято не наш. У нас свято Петра і Февронії, День любові, сім'ї і вірності ».

У московських школах День святого Валентина теж не відзначають, але традиційно при вході ставиться «поштову скриньку». Школярі опускають туди валентинки, які в кінці уроків розносять адресатам.

як повідомляє ТАСС , Пізніше в Міністерстві освіти Криму роз'яснили свою позицію: оскільки це свято не є ні державним, ні республіканським, відзначати його в державних бюджетних освітніх організаціях недоцільно на загальношкільних рівні. У той же час дарувати один одному валентинки дітям ніхто не забороняє.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?