Диван Венеція 1,6

  1. Габарити дивана Венеція 1,6
  2. В оббивці дивана Венеція 1,6 можуть застосовуватися тканини з каталогу
  3. Інтернет-магазин МебельОк ™ офіційний дилер фабрики Диванофф ™

Диван Венеція 1,6 - це яскрава і сучасна модель, яка прикрасить інтер'єр Вашої вітальні і подарує затишок і кофорт Вашому будинку. При трансформації виходить повноцінне зручне спальне місце пристойних розмірів, що дасть можливість зручно розмістити Ваших гостей на нічліг.

Диван декорований трьома великими і двома маленькими м'якими подушками, плюс до цього у моделі є місткий короб для постільної білизни.

В розкладеному вигляді цей диван нічим не поступається двоспальним ліжка .

В основі сидіння дивана використовується фанера бук (береза), пружинний блок, пінополіуретан. Підлокітники дивана виконані з масиву вільхи. Підлокітники в кольорі "слонова кістка" і "білий" за додаткову плату.

Диван Венеція 1.6 обладнаний механізмом трансформації "викочування".

Габарити дивана Венеція 1,6

Довжина, см Висота, см Ширина, см 168 83 107,5

В оббивці дивана Венеція 1,6 можуть застосовуватися тканини з каталогу

Увага! Остерігайтеся підробок!

Меблева фабрика Діванофф ™ (їх серії меблів Меблева історія і BlackWood) давно зарекомендувала себе, як виробник якісної, модною і недорогий меблів Меблева фабрика Діванофф ™ (їх серії меблів "Меблева історія" і "BlackWood") давно зарекомендувала себе, як виробник якісної, модною і недорогий меблів. Керівництво компанії постійно працює над розробкою нових моделей, переоснащенням найсучаснішим устаткування виробничих цехів, замовлень на текстильних фабриках за кордоном унікальних колекцій тканин. Продукція фабрики з кожним роком стає все більш популярною, ніж користуються недобросовісні конкуренти і кустарні виробники, підробляючи дивани Диванофф.

Якщо ціна на сайті конкурентів або в мережі офф-лайн продажів відрізняється від ціни, заявленої на нашому сайті, це може свідчити про підробці . Повідомте нам, будь ласка, про такі факти.

Інтернет-магазин МебельОк ™ офіційний дилер фабрики Диванофф ™

Інтернет-магазин МебельОк ™ офіційний дилер фабрики Диванофф ™

Купуючи в інтернет-магазині МебельОк м'які меблі бренду Диванофф, Блеквуд або Меблева історія, Ви гарантовано купуєте оригінальний товар за ціною фабрики-виробника. Кожен виріб супроводжується гарантійний талон виробника і нашого магазину.