Значки марок автомобілів - фотоогляд. частина V

  1. А ще у нас є статті про:

Отже, після перерви, знову повертаємося до теми автомобільних значків. Також як і в минулому статті про автомобільні значки розглянемо історію, походження та значення п'яти марок автомобілів, значки яких можна зустріти на вулицях практично будь-якого міста нашої країни. Сьогодні «героями» огляду будуть: легендарний Bentley, китайський Chery, стрімкий Infiniti, витончений Hyundai і чудовий Suzuki. Відзначимо, що крім британського «Бентлі» в цей раз все автомобільні марки азіатського походження (Китай, Японія, Південна Корея). Отже, після перерви, знову повертаємося до теми автомобільних значків

Всі марки автомобілів, список яких був оголошений вище, по-своєму цікаві і унікальні. Про кожного можна говорити вічно. Втім, тема автомобільних емблем воістину невичерпна і як би нам не хотілося розповісти і показати Вам всі марки автомобілів світу, фото їх емблем, на жаль це неможливо. Проте, найпопулярніші марки ми обов'язково побачимо. І сьогодні Вас чекає чергова порція цікавої інформації плюс клікабельні фото автомобілів!

BENTLEY

Всі марки автомобілів світу, в порівнянні з цією легендарною автомобільної емблемою, тьмяніють і тьмяніють! Зустрічайте - легендарний Bentley (Бентлі)! Одна з найдорожчих і престижних автомобільних марок родом з Англії. Навіть в самій автомобільної емблемі відчувається особливий шик і аристократичний дух! Зовні значок Bentley являє собою букву «B» з крилами. INFINITI Продовжимо огляд автомобільних значків емблемою Infiniti (Інфініті). Логотип цієї автомобільної марки простий і витончений, і ця стильна простота натякає на японське походження. Справді, Infiniti - це марка японських автомобілів класу «люкс», що випускаються відомої корпорацією Nissan Motor. Всі марки автомобілів світу, в порівнянні з цією легендарною автомобільної емблемою, тьмяніють і тьмяніють Отже, що ж символізує собою автомобільний значок Infiniti? Цей овал, ідеальні обриси якої порушено двома лініями, що сходять трохи вище його центру? Існує трактування, що емблема «Інфініті» представляє стилізоване зображення шанованої японцями гори Фудзі-сан. Але в дійсності, це дорога, що тікає вдалину, в нескінченність. Тобто натяк на безмежні можливості даного автомобільного брнедов. До речі, сама назва цієї японської автомобільної марки - Infiniti - ніщо інше, як трохи перекручене американське слово «Infinity» (нескінченність). Просто було вирішено, що четверта «i» в кінці слова додасть йому велику динамічність. CHERY Теж азіатська автомобільна марка, але на цей раз не японська, а китайська. Сама компанія була заснована не так давно, в 1997 році, але сьогодні китайські автомобілі цієї марки можна побачити в безлічі на вулицях російських міст. Сама емблема автомобілів Chery (Чері) схожа на букву «А» вписану в овал (сплюснутий кружечок). І за задумом дизайнерів емблеми «Чері», це справді буква «A» оточена двома дзеркальними буквами «C». Виходить абревіатура CAC, від назви компанії «Chery Automobile Corporation». Крім того, цей значок китайських автомобілів схожий на людину вскінувшего догори руки, що символізує єдність і силу. HYUNDAI Ще одна азіатська автомобілебудівна компанія, відома по всьому світу своїм брендом Hyundai (Хендай), тільки вже південно-корейська. Значок автомобільної марки «Хендай» (фото показано нижче) досить просто - це стилізована літера «H», вписана в овал. Ось така у нас сьогодні «овальна» тема в оформленні автомобільних логотипів ... SUZUKI Завершимо сьогоднішній огляд історією чудовою автомобільної марки Suzuki. Ця японська компанія починала свій шлях з виробництва ткацьких верстатів, також як Toyota. Засновником був Митио Судзукі (так, саме в його честь і названа компанія, та й сам автомобільний бренд). Поступово компанія росла, розвивалася, перейшла на виробництво мотоциклів, а потім і автомобілів. Сьогодні «Судзукі» випускає легкові автомобілі і мотоцикли, і є однією з найбільших японських корпорацій.

Як бачите, логотип автомобільної марки Suzuki представляє собою стилізовану букву «S» Як бачите, логотип автомобільної марки Suzuki представляє собою стилізовану букву «S». Ось так просто. На цьому завершуємо наш огляд значків автомобільних марок.


© При копіюванні статті або її частини обов'язкове пряме посилання на джерело: Я - Денді! , Сайт для стильних чоловіків.

А ще у нас є статті про:
Це може стати в нагоді:
Мітки, автор та відгуки:
Мітки: Bentley , Chery , Hyundai , Infiniti , Suzuki , автомобільні значки

Цей овал, ідеальні обриси якої порушено двома лініями, що сходять трохи вище його центру?