Подробиці перевірок кіосків з шаурмою у Вінниці: тухле м'ясо вимочували в оцті

Нагадаємо, після масових отруєнь шаурмою в Києві, в різних областях України ініціювали перевірки точок вуличної їжі, в тому числі, з шаурмою. Не оминула перевірок і Вінниця, де на початку серпня анонсували перевірки , І вже провели масштабну перевірку в дванадцяти кіосках .
Перевірки чотирьох кіосків на ринку "Урожай" і двох на автовокзалі «Західний» показали шокуючі результати: зберігання продуктів без холодильника, коли температура в кіоску підходить 30-градусної спеки, відсутність документів на харчові продукти, дозволів на торгівлю харчовими продуктами, відсутність санітарних книжок і т.д. .
В одній з точок продавець зізналася, що м'ясо до них возять вже замаринованим з Одеси, і, звичайно, в ході перевезення воно втрачає свіжість. Так коли продукт доставляють, тухле м'ясо вимочують в оцті, а потім подають до страв.
На місцях вилучено сировину і готові продукти, підприємці притягнуті до адміністративної відповідальності. Деяким точкам дали право на виправлення правопорушень і легалізації точки продажів. Також повідомляють про можливу заборону точок вуличної їжі після їх ретельної перевірки.
До слова, у Вінниці п'ять років був мораторій на перевірку закладів харчування, не передбачених для перевірки річного плану. Підприємці, що відкрили точки вуличної їжі протягом цього періоду, не сподівалися на перевірки і діяли фактично нелегально.