Завод Стандарт Вологда

Ви шукаєте якісні та надійні вікна REHAUпо доступною ціною? Ви знаходитесь там, де потрібно - завод Стандарт найбільший в Росії авторизований партнер компанії REHAU, що поставляє якісні світлопрозорі вироби своїм партнерам в будь-якому куточку Ленінградської області.
Телефонуйте на телефон гарячої лінії REHAU 8-800-333-26-36 і наші оператори володіють Вам:

- Найближчий адресу нашого партнера, де Ви придбаєте наші гарантовано якісні вироби і зможете замовити їх монтаж
- Чи є компанія, в яку Ви звернулися нашим партнером, що гарантує Вам придбання віконних і дверних виробів виготовлених нашим заводом з дотриманням всіх стандартів ГОСТ

На честь відкриття в серпні 2013 року, сьомого Заводу Стандарт Вологда, ми даруємо всім жителям Вологодської області можливість отримати справжню якість з мінімумом витрат.

Своєю появою в Вологді наш Завод Стандарт встановив нові вершини якості, які раніше були відсутні в Вологодської області, де виробники звикли економити на комплектуючих вікна за рахунок своїх покупців.

Завод Стандарт Вологда- це простий набір успішних складових:

  1. Ми працюємо тільки з кращими виробниками профілів найбільших відомих світових марок - це Rehau і LG Hausys
  2. Наше армування відповідає ГОСТу
  3. Наша фурнітура для продукції - це тільки Siegenia Aubi Titan (Зігенія Аубі Титан)
  4. Ми працюємо на стеклах надійної компанії Guardian
  5. Інновації та актуальні течії часу: ми пропонуємо терморамку (теплорамку) ПВХ, яка замінює вже морально застарілий алюміній в склопакеті
  6. Современеной пропозицію від нас - це затребуваність продукту в такому непростому північному кліматі. Вся наша продукція, все що виготовляються нами вікна забезпечені склопакетами з аргоном і системами енергозбереження.

Віконні вироби виробляються на новітньому обладнанні, аналогів якому за віком і якості немає в Вологодської області, комплектуються склопакетами виробленими на автоматичної лінії з дотриманням всіх технологічних норм під контролем наших фахівців з Санкт-Петербурга.

На даний момент в Стандарт Вологда виготовляються вироби з відомих і якісних німецьких профільних систем німецького концерну Rehau. Широка програма систем REHAU здатна задовольнити побажання навіть самого вимогливого замовника. На сьогоднішній день Завод Стандарт Вологда і компанія REHAU готові запропонувати Вам широкий вибір систем віконних профілів: EURO / BLITZ, SIB, DELIGHT, BRILLIANT.

Завод Стандарт Вологда пропонує унікальну лінійку кольорових ламінованих віконних виробів з терміном виготовлення до 30 робочих днів і прекрасної палітрою фактур і квітів. Якщо Ви хочете бути володарем яскравого і стильного вікна, то ми знаємо, як вам допомогти!

Ми будемо раді вашим дзвінкам! Якщо у вас є бажання придбати наші вироби, просимо Вас звертатися за телефоном: 8- 800-333-26-36, ваш дзвінок буде переведений на нашого найближчого дилера.

Телефонуйте зараз на багатоканальну лінію Заводу Стандарт і замовляйте якісні вікна в найближчому до Вас віконному продавця Вологди! 8-800-333-26-36

Якщо ж Вас цікавить, як стати наші дилером, то просимо вас звертатися по телефону: 8 (8172) 799-495, дилерський відділ.

Ви шукаєте якісні та надійні вікна REHAUпо доступною ціною?