Як управляти своїми фінансами віддалено?

 1. Сучасні можливості і в філіях
 2. Відеоконсультацій - замість важливих зустрічей
 3. Цілодобова підтримка по телефону
 4. SMS-банк для додаткового контролю
 5. Угоди доступні і в банкоматах

Сьогодні для управління своїми фінансами більше не потрібно йти в банк, так як багато банківських послуг доступні і в інтернеті або по телефону. Залишається лише вибрати найбільш підходяще для себе рішення.

Інтернет-банк - на комп'ютері або смартфоні

В користь і зручність інтернет-банку сьогодні сумніваються лише ті, хто їм ніколи не користувався. У розвитком фінансових технологій (FinTech) і рішень по електронній безпеки інтернет-банк здатний надати фактично повний спектр фінансових послуг. Без стали вже звичними можливостей дізнатися залишок рахунку або оперативно перерахувати гроші в інтернет-банку доступні і такі послуги як оплата рахунків (в тому числі регулярна і автоматична), управління декількома рахунками, міжнародні платежі, конвертація валюти, можливість подати заяву на 2-й або 3-й рівень або отримання кредиту, операції з цінними паперами, страхування і багато іншого.

Іншими словами, банк в Вашому розпорядженні в будь-який час і в будь-якому місці, до того ж послуги в інтернеті економлять не тільки час, але і гроші

І підприємствам (особливо їх керівникам і бухгалтерам) інтернет-банк надає широкі можливості в управління грошовим потоком компанії. Саме в інтернет-банку доступні докладні звіти про всі угоди на рахунку або c кредитною карткою підприємства; там же можна зручно контролювати виплати зарплат, розрахунки клієнтів в інтернеті та інші платежі.

Сучасні можливості і в філіях

Здається, що ще недавно філії банку були єдиним місцем, де можна було отримати фінансові послуги. З розвитком технологій багато угод тепер доступні віддалено (в інтернет-банку і мобільному додатку) - без необхідності відвідувати філія можна і здійснювати платежі (в тому числі оплачувати рахунки) і зарахувати гроші на рахунок (в банкоматі) і навіть оформити і отримати платіжну карту і зробити багато іншого.

Проте, деякі клієнти як і раніше вважають за краще отримувати ці повсякденні послуги в філіях, витрачаючи додаткові кошти і час на транспорт. Більш того, в філіях ці послуги зазвичай коштують дорожче, ніж інтернет-банку, до того ж їх не завжди можна отримати відразу ж, так як в разі припливу клієнтів можуть утворитися черги.

Зараз в кожній філії бака SEB є термінали інтернет-банку, в яких можна зробити різні фінансові операції, при необхідності звертаючись за допомогою фахівця банку. Оскільки операції досить прості, навчитися здійснювати з поступово можна і вдома.

Щоб Ви могли повною мірою використовувати банківські послуги, підключаючись до інтернет-банку, просимо Вас при відвідуванні філії брати з собою засіб авторизації - Smart-ID, калькулятор кодів або карту кодів -, а також паспорт або ID-карту.

Споживчий кредит можна оформити і в інтернеті

Споживчий кредит дає можливість втілити свої задумки вже сьогодні. Але раніше подати заявку на отримання кредиту можна було тільки в філії банку, що не було досить зручно і швидко.

Беручи до уваги те, що споживчий кредит - відповідальний крок, на домашній сторінці банку SEB можна вивчити як його можливості, так і умови і, в разі питань, отримати відповіді на них там же - під час відеоконсультації. Коли вся необхідна інформація отримана, в інтернет-банку SEB можна заповнити заявку і, якщо вона відповідає всім критеріям - отримати на рахунок необхідну суму.

Відеоконсультацій - замість важливих зустрічей

Нова банківська послуга, що дозволяє клієнтам отримати таку ж консультацію, як у філії, не відходячи від комп'ютера - відеоконсультацій . Ідентифікація клієнта відбувається за допомогою інтернет-банку, тому коло обговорюваних тем може бути ширше, ніж у випадку з телефонної консультацією.

Під час відеоконсультації і працівник банку, і клієнт можуть пред'явити один одному необхідні документи. Ніяке додаткове обладнання не потрібно - необхідний лише комп'ютер з веб-камерою, мікрофоном, а також встановленим браузером Google Chrome або Mozilla Firefox.

Цілодобова підтримка по телефону

Якщо з якихось причин інтернет не доступний, в розпорядженні клієнтів завжди є інформаційний телефон банку, допомога при дзвінку на який надає консультант. Телефон не передбачений лише для тих випадків, коли втрачена карта або деяких інших надзвичайних ситуацій. В цілому ж, після аутентифікації під час телефонної розмови можна дізнатися про стан рахунку, перевірити чи укласти угоди, а також отримати інформацію про послуги банку.

Дізнайтеся більше про можливості користуватися послугами банку SEB по телефону, подивившись відео :

SMS-банк для додаткового контролю

Доступні в інтернет-банку послуги може поповнити і SMS-банк, користуватися яким можна на будь-якому мобільному телефоні (не обов'язково смартфоні) і з підключенням будь-яким латвійського мобільного оператора.

Підключивши цю послугу, клієнт може отримувати повідомлення про зміни на рахунку - як про які поступили сумах, так і видатках, завжди знаючи залишок на рахунку. Типи коротких повідомлень теж можна обмежити, наприклад, вибравши отримувати сповіщення лише про вхідних платежах. А якщо інформація про статус рахунку не потрібна регулярно, повідомлення про залишок або, наприклад, курсах валют можна отримати і за запитом, причому можна вказати бажаний час отримання SMS або взагалі відмовитися від них.

SMS-банк також дозволяє безкоштовно отримувати нагадування, наприклад, про наближення завершення термін дії платіжної картки або платежі по кредиту, а також найновішу інформацію про послуги банку.

Угоди доступні і в банкоматах

Можливі й такі ситуації, коли для управління коштами свого рахунку можна використовувати і банкомати . І відноситься це не тільки внесок і зняття готівки або перегляд залишку рахунку.

У банкоматах SEB клієнтам банку безкоштовно доступні і нові додаткові функції - можливість поміняти PIN-код платіжної картки, а також розблокувати його, якщо в платіжному терміналі магазину PIN-код тричі був введений неправильно.


Можливості управляти своїми фінансами віддалено і без готівки дуже різноманітні. Залежно від конкретної ситуації і потреб Вам залишається лише вибрати найбільш підходящу.

Ілмарс Лікумс,
журналіст

 • Безпека - 02.11.2016

  7 рад для безпечних покупок в інтернеті

  Угоди в віртуальному середовищі вже стали повсякденністю - в інтернеті можна придбати і меблі, і квитки в театр, і розрахуватися за різні послуги. Однак, якщо не дотримуватися елементарних правил безпеки, легко стати жертвою шахраїв.

  Детальніше

 • Безпека - 27.10.2016

  2016