Нові можливості Gold Disk прикрашають презентації в Powerpoint

Фірма Gold Disk (Санта-Kлара, шт. Kаліфорнія) підготувала до випуску програму, яка дозволить користувачам пакету Powerpoint корпорації Microsoft швидко включити до складу презентації мультимедійні фрагменти.

Kак повідомили офіційні представники компанії, пакет Instant Multimedia for Microsoft Powerpoint дає користувачам можливість додавати до презентацій анімацію і звук, вибравши в меню Instant Multimedia Player стиль мультимедійної анімації.

Програма, в яку входять 55 різних стилів анімації, автоматично генерує анімації для фону слайдів, графіків, слайдів з виділеними пунктами і текстів.

Програма, в яку входять 55 різних стилів анімації, автоматично генерує анімації для фону слайдів, графіків, слайдів з виділеними пунктами і текстів

Instant Multimedia робить слайди

Powerpoint більш ефектними

Пакет коштує $ 49,95. Придбати його можна у дилерів і дистриб'юторів. Він підтримує всі шаблони Powerрoint 4.0. Користувачі, яким потрібні ширші можливості керування мультимедійними функціями, можуть налаштовувати його самостійно. Наприклад, програма дозволяє додавати звукові доріжки до всієї презентації або включати музику і звукові ефекти в один слайд або виділені пункти.

За його користувачів, можливість включати в презентацію мультимедійні ефекти за допомогою одного кліка позбавляє їх від необхідності вивчати складні методи авторизації мультимедіа.

Офіційні представники розповіли, що, працюючи з цією програмою, можна змінювати спосіб показу слайдів під час презентації, встановлювати різний час затримки для відображення текстів і діаграм, а також колір і стиль для "ручок" Powerpoint Notation, які дають користувачам можливість малювати на слайді, використовуючи мишу або пристрій пір'яного введення.

Пакет Instant Multimedia for Powerpoint дозволяє зберігати файли як файли презентацій Powerpoint або Gold Disk Astound або як виконувані файли презентацій.

ЕРІКА ШРЕДЕР

Версія для друку

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.