Як допомогти чоловікові позбутися від шкідливих звичок?

 1. включи креатив
 2. Дорогий, у нас проблема
 3. Партнерський підхід
 4. будь співучасницею

Сьогодні сайт «Красива і Успішна» допоможе твоєму чоловікові позбутися від шкідливих звичок, звичайно ж, при твоїй підтримці. Навіть найрідніша людина може дратувати, якщо постійно здійснює речі, які нервують.

допоможе твоєму чоловікові позбутися від шкідливих звичок,

Такі дрібниці, як невимита чашка, нездатність класти речі на свої місця або закривати тюбик із зубною пастою, після стократного повторення діють на нерви. Давай допоможемо коханому позбутися цих та інших шкідливих звичок.

Складність майбутньої тобі роботи буде залежати від того, чи намагається твій чоловік сам стати краще.

Якщо так, то твоя підтримка йому в будь-якому випадку стане в нагоді. А якщо немає - варто спробувати вплинути на нього, направити і мотивувати. Як показує практика, чоловікові самостійно позбавитися від шкідливих звичок складно, тому що нема чого. Але тепер у нього є ти!

включи креатив

Нездатність чоловіка без твоєї допомоги знайти певні речі, мабуть, найбільш поширена дратує звичка. «Де мої шкарпетки? Куди подівся краватку? Ніяк не можу знайти зелену футболку ». І ти розумієш, що легше просто йти їх шукати, ніж спостерігати за нескінченними розкопками в шафі.

І тут не допоможе навіть найідеальніший порядок на поличках - улюблений все одно не буде пам'ятати, де його сорочка.

Яскраві стікери з написами, прикріплені до полиць, скоротять пошуки. Такий підхід допоможе чоловікові позбутися від неуважності і інших шкідливих звичок.

Ранковий розшук ключів можна полегшити за допомогою настінного ключниці. Можна скласти список найбільш ймовірних місць, де можуть перебувати шукані предмети.

Заведи велику коробку або декоративну кошик. Кожен раз, як чоловік не впевнений, де саме повинна лежати річ, нехай кладе її туди. В кінці тижня він виділить час і розкладе все по своїх місцях, або ви зробите це разом. Це практично, але, на жаль, не вирішує основну проблему - забудькуватість і неуважність до дрібниць.

Завантаження ...

Дорогий, у нас проблема

За допомогою довірливої ​​розмови можна мотивувати чоловіка позбутися шкідливих пристрастей і звичок. Навіть якщо улюблений усвідомлює проблему, а ти вже сто разів обсмикувала його, коли він починав гризти нігті, потрібно поговорити про те, як ви будете з нею боротися. Sympaty.net пропонує кілька стратегій для розмови:

 1. Чітко позначити проблему. Будь спокійною і делікатній, що не пред'являй претензії, дай зрозуміти, що турбуєшся про чоловіка.
 2. Розкажи, як його шкідлива звичка впливає на ваше життя.
 3. Привілей співчуття, не дави, не змушуй насильно, переконай його, що ти не чекаєш змін за один день, але і ставитися до нього як до дитини теж не має наміру.
 4. Запропонуй чоловікові допомогти позбутися від шкідливих звичок, знайти їх причину, і поясни, як би ти поступила на його місці.
 5. Покажи, наскільки зміниться ваше життя на краще, якщо чоловік позбудеться від шкідливої ​​звички.

Покажи, наскільки зміниться ваше життя на краще, якщо чоловік позбудеться від шкідливої ​​звички

Партнерський підхід

Поділ відповідальності стимулює чоловіка позбутися багатьох шкідливих звичок. Звичка розкидати речі, розбризкувати воду у ванній, залишати безлад в кухні навіть після приготування звичайного омлету не може не нервувати жінку. Це істотно збільшує час на прибирання будинку.

Є два способи привчити чоловіка до порядку.

 • По-перше, ділити обов'язки по прибиранню на двох. Якщо він буде прибирати кухню після готування або зрозуміє, чого варто тримати ванну в чистоті, то буде більш акуратним.
 • Другий спосіб - тиснути на жалість 🙂 Поясни коханому, що прибирання забирає час і сили, і з нею набагато легше справлятися, якщо в будинку підтримується мінімальний порядок. Натякни, що скоротивши час на наведення порядку, ти можеш дозволити собі зайнятися більш приємними речами. Наприклад, вигуляти собаку 🙂

будь співучасницею

Щоб чоловікові було легше позбутися шкідливих звичок, ти теж можеш відмовитися від чого-небудь - із солідарності або щоб допомогти досягти позитивних результатів.

Якщо ти хочеш, щоб улюблений скинув вагу , Сходи з ним на тренування, запроси до себе на заняття з йоги або запропонуй почати стояти в планці будинку .

Щоб мотивувати його перестати з'їдати пачку чіпсів щовечора, готуй його улюблені, більш здорові «перекушування» і постарайся зменшити кількість спокус в будинку, наприклад, відмовся від шоколаду.

Запропонуй в свою чергу побороти будь-яку свою власну шкідливу звичку, яка дратує його. Так буде чесно і набагато легше вам обом.

Звичайно, з більш серйозними негативними звичками, наприклад, курінням , алкоголізмом , Ігроманію краще боротися за допомогою хорошого фахівця. Але і про «домашньої підтримки» з твого боку також забувати не варто. Спробуй менше дратуватися, думай про те, для чого ти додаєш зусилля, і роби це з любов'ю.

Пам'ятай, що ти допомагаєш чоловікові позбутися від шкідливих звичок не тільки тому, що тебе вони дратують, але і заради його здоров'я і ваших гармонійних відносин!

---
Автор - Катерина Максимова, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна
Копіювання цієї статті заборонено!

«Де мої шкарпетки?
Куди подівся краватку?