Квартира в Вишневому: особливості житла в старих і нових будинках

  1. переваги новобудов
  2. Плюси вторинного ринку

Закордоном вже давно нікого не здивуєш прагненням жити не в галасливому і димній мегаполісі, а за містом. Ось і кияни все частіше шукають можливість переїхати в один з передмість столиці. І найчастіше вибір падає на Вишневе - затишний тихий населений пункт, в якому поки число жителів ледь перевищує 50 тисяч.

Однак віддати перевагу певному місту - ще не означає попрощатися з проблемою вибору. Доведеться визначитися з ще одним важливим моментом: де шукати квартиру - на вторинному ринку або серед пропозицій забудовників?

переваги новобудов

У Вишневому з'являється все більше нових красивих будинків, які відрізняються стильної архітектурою. Навколо будівель поступово з'являються зручні парковки, сучасні дитячі майданчики. Крім того, багато забудовників зводять цілі комплекси, в будівлях яких легко знайдеться підходящий варіант: kvartal-avia.com.ua .

Привабливий зовнішній вигляд - далеко не єдиний плюс новобудов в Вишневому. Серед переваг особливим вагою відрізняються:

  • Різноманітність пропозицій. У житлових комплексах авторитетних забудовників є квартири з різним плануванням і площею.

  • Доступність. Оскільки найчастіше компанії продають квартири без капітального ремонту, таке житло обходиться значно дешевше, ніж приміщення на вторинному ринку. Крім того, забудовники пропонують клієнтам вигідні кредитні системи.

  • Простір для уяви. У голих стін нової квартири є своя перевага - тільки від нових мешканців залежить, яким буде цей будинок.

  • Нові комунікації. У новобудовах все - від проводів до труб - абсолютно нове, а значить, не доведеться витрачатися на дорогий ремонт водопровідної, опалювальної системи і електрики.

Така явна плюси - основні причини популярності житла в новобудовах.

Плюси вторинного ринку

У Вишневому досить розвинений вторинний ринок житла. Власники квартир у багатоповерхових будинках старої споруди нерідко вирішують продати свою нерухомість з різних причин. Її основний плюс - повна придатність для житла: купив - в'їхав. На відміну від новобудов, приміщення в старих будинках часто не вимагає термінового ремонту.

Однак не варто забувати, що така перевага незабаром загрожує перетворитися на недолік. Стара проводка може не витримувати напруги, необхідного для сучасної побутової техніки. Ще одна біда - водопровід і опалювальна система. І може вийти так, що на ремонт знадобиться набагато більше, ніж на облаштування квартири в новобудові. Так що не варто поспішати. Краще вивчити всі плюси і мінуси різних пропозицій, щоб не розчаруватися в покупці.

Доведеться визначитися з ще одним важливим моментом: де шукати квартиру - на вторинному ринку або серед пропозицій забудовників?