Питання-відповіді

Страхова мало заплатила? Страхова вимагає гроші з Вас? Незалежна експертиза після ДТП Ремонт після ДТП


Сторінки: 1 [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]
Володимир 28.04.19 23:54
Скажіть будь ласка в дтп винуватець виїхав на зустрічну смугу та скоїв зіткнення з автомобілем через що у водія перелом кістки стопи ... на суд винуватця викликали і наклали адміністративний штраф ... А потерпілих не викликали нікуди

відповідь:
Доброго дня!
Доброго дня!
Для повноцінної і компетентної консультації наших юристів недостатньо інформації. Для запису на консультацію необхідно просто зателефонувати за номером (812) 640-90-98

Олексій 16.04.19 16:09
Доброго дня! Ситуація: я, на своєму авто на парковці зачепив припаркований автомобіль, спрацювала сигналізація. Перевірив серйозність пошкоджень на чужому авто: залишилася фарба на криле- стер пальцем. Інших пошкоджень не виявив. Вирішивши, що інцидент ісчерпан- покинув місце. Але господар мене знайшов і повідомив, що ушкоджень там на 20тис. і оформив мене як зник з місця ДТП. Пізніше він вказував на необхідність заміни 3-х деталей кузова, які були пошкоджені не мною. Я його умовив на складання європротоколу, але співробітник СК повідомив, що дані вже є в страховий і виплати по страховій вони не будуть робити. Скажіть: страхова буде виплачувати по європротоколу або вже немає? Якщо Епропротокол вже відсікається, то чи має мені сенс самому виплачувати суму власнику або ж з'явитися в ГИБДД з повинною для пом'якшення обставин.

відповідь:
Доброго дня!
Якщо Ви з'явитеся в ГИБДД Вас можуть позбавити прав на термін від 1,5 до 2 років в зв'язку з залишенням місця ДТП. Якщо в страхової компанії є підтверджена інформація про те, що ДТП сталося під час відмінне від того, яке зазначено в європротоколу, то відмова у виплаті законний. Виплачувати чи ні шкоди в добровільному порядку чи ні вирішувати Вам. Якщо ДТП буде оформлено в ГИБДД, навіть якщо Вас не позбавлять прав, збитки все одно виплачувати будете Ви (спочатку страхова компанія сплатить збитки, потім зверне на Вас регресну вимогу).

Назіф 05.03.19 7:42
Привіт, чи потрібно звертатися в страхову компанію винуватця ДТП?

відповідь:
Доброго дня!
У разі ДТП, оформленим без ДАІ по європротоколу ОСАГО, винуватець ДТП повинен повідомити свою страхову компанію про факт аварії протягом 5 днів. А також не рекомендується ремонтувати автомобіль на протязі 15 днів. Якщо ДТП оформлено за допомогою ДАІ, то винуватець по ОСАГО нікуди не звертається, ремонтує автомобіль за власний кошти.

Юрій 28.11.18 2:13
Привіт, потрапив в дтп, обидва застраховані були по ОСАГО в одній компанії. ДТП серйозне, але медична допомога не знадобилася. Викликали ГИБДД відповідно. Поліцейські оформили всі документи, ми роз'їхалися. Через більш як місяць, коли я вже полагодив свій авто за свій рахунок, так як на виплату не розраховував, мене почали щодня турбувати зі страхової з проханням показати авто на огляд. Чи законно їх вимоги? Чи можуть бути наслідки, наприклад, у вигляді регресивний вимога страховика в мою сторону? Чи не знайшов інформації про те, що не можна робити своє авто, якщо оформляли всі співробітники ДПС

відповідь:
Доброго дня!
Вимога страхової компанії не законно, якщо Ви винуватець ДТП. Ваша відмова не є підставою для регресної вимоги.

Єгор 28.11.18 1:36
Доброго времени суток, потрапив в дтп, я винуватець. І я і потерпілий мали поліса ОСАЦВ від Росгосстраха, оформили дтп за участю гибдд. Минуло більше місяця і мені дзвонять з страхової, просять щоб я їм привіз машину на огляд за 70км від мого міста. Чи законно їх вимогу, чи зобов'язаний я надати своє авто, чи можливо покарання? Я ж міг машину продати за цей період

відповідь:
Доброго дня!
Вимога страхової компанії не законно, Ви не зобов'язані їм показувати автомобіль. Відповідно, за відмову від вимоги ніяких санкцій в Законі не передбачено.

Ірина 10.07.18 9:11
Здрастуйте, у мене Каско на а / м, на передстрахової огляді були виявлені вм'ятина на лівому крилі, вм'ятина і подряпина на правому крилі, два відколу на капоті 1 кв.см і 0,5 кв.см. Настав страховий випадок, в частині цих деталей страхова погодила ремонт крил (у дтп не пошкоджені, але двері погано закриваються), відмовили в забарвленні крил. Необхідності забарвлення я не бачу, зняти, відрегулювати і поставити на місце, майстер сказав, що можуть в процесі роботи пошкодити фарбу, вважаю, що це вже не моя проблема і не моя оплата. Капот погодилися замінити, але без забарвлення, через цих копійчаних відколів. Дилер чекає відповідь, чи згодна я оплатити забарвлення. Якщо я заплачу, чи є шанси стягнути гроші зі страховою?

відповідь:
Доброго дня!
Якщо елементи вимагали забарвлення на момент страхування, то страхова компанія має право відмовити в забарвленні даних елементів.
Що стосується крил, які у Вас зміщені в результаті ДТП: так зване зсув може бути наслідком незначною деформації елемента, невидимою простим оком, відповідно при поставі елемента дійсно може "лопнути" фарба і елемент зажадає забарвлення. Провини СТО в дану подію немає, це технологічні моменти. При цьому страхова компанія також має право відмовити в забарвленні, так як дані елементи вимагали ремонту (фарбування) на момент страхування.

Сергій 14.03.18 5:13
Доброго дня!
14.07.2017 року потрапив в ДТП (я винуватець). ДТП незначне, оформили по європротоколу, який був переданий у мою страхову (Россгострах) на 2 день з моменту ДТП. Машину протягом 15 днів не ремонтував. Пройшов майже рік, авто застрахував в іншій компанії і відповідно відремонтував. 26.02 надійшов лист від Росдержстраху про те, що я повинен надати автомобіль. (Лист прийшов на пошту). Чи законно це після закінчення такого великого проміжку часу? Якщо я, припустимо, машину продав уже, як бути тоді?

відповідь:
Доброго дня!
Згідно з чинним законодавством винуватцю ДТП, оформленого по європротоколу, не можна ремонтувати автомобіль раніше, ніж пройдуть встановлені законодавством 15 днів. Якщо вимога страхової прийшло через рік, то дана вимога не законно і можете на нього не реагувати.

Руслан 12.02.18 8:00
Доброго дня! Потрапив в аварію, я винуватець. У мене була страховка від Ренесансу, тепер вони вимагають з мене 50 тисяч рублів! Як бути в такій ситуації?

відповідь:
Доброго дня!
Для більш точної відповіді, нам не вистачає інформації. Як було оформлено ДТП? Які документи прикладені до вимоги? Ви можете направити нам письмове звернення та вкласти в лист для аналізи всі документи. Або можете записатися на консультацію до юриста по телефону (812) 640-90-98

Антон 31.01.18 17:35
Доброго дня! Сталося ДТП за участю 2-х автомобілів та опори ЛЕП. Я потерпілий. Моя страхова відмовила в прямому відшкодування. Страхова винуватця попросила визначення з суду. Звернувся до юристів. Зібравши весь пакет документів вони подали їх в мою страхову. Вона письмово відмовила. Зробили незалежну оцінку після повідомлення знову ж моєї страхової. Зараз документи в суд готують.
Чого мені чекати, адже страхова відмовила по закону? Чи варто поміняти юристів? автомобіль проданий

відповідь:
Доброго дня!
Якщо ДТП сталося після 25 вересня 2017 року, то Ваші юристи чинять правильно. Якщо до 25 вересня, то немає - необхідно було подавати всі документи в страхову компанію винуватця ДТП. Також необхідно відзначити, що після відмови страхової компанії Вам, перед подачею документів до суду, необхідно дотримати досудовий порядок, тобто подати в страхову досудову претензію. В іншому випадку Ви отримаєте відмову в позові.

Олександр 28.01.18 11:42
Доброго дня! Потрапив в ДТП, я винуватець, оформили по європротоколу. Я свою частину втратив. Як мені бути, а потерпілого знайти не можу?

відповідь:
Доброго дня!
Згідно із законом про ОСАГО учасники оформили ДТП за допомогою європротоколу зобов'язані повідомити страхову компанію протягом 5 днів. Спробуйте приїхати в страхову компанію і написати заяву в довільній формі описавши все, що сталося.

Сергій 24.01.18 16:42
Добридень! Сталося ДТП, я потерпілий, склали з винуватцем європротокол, все правильно заповнили повідомлення про ДТП, тільки в самому повідомленні про визнання провини винуватцем нічого не написали, а оформили окремий документ-пояснення винуватця, в якому він визнав свою провину. Моя страхова відмовляє у виплаті на підставі того, що в повідомленні про ДТП не вказано винуватцем, що він свою вину визнає! Права чи страхова компанія? Якщо я звернувся із заявою в страхову після закінчення п'яти денного терміну мені відмовлять у виплаті?

відповідь:
Доброго дня!
Якщо є можливість зв'язатися з винуватцем ДТП, то необхідно заповнити Європротокол належним чином і знову подати заяву в страхову компанію. Якщо такої можливості немає, то необхідно зробити незалежну експертизу і подати в страхову компанію досудову претензію. У разі повторної відмови, необхідно звертатися в суд і там доводити Вашу невинність.

Дмитро 24.01.18 14:59
ДТП за участю 3 автомобілів. Винуватець ДТП громадянин Білорусії, з простроченої зеленої картою. Звернувся в свою страхову для прямого відшкодування збитків. У виплаті відмовили, сказали подавати на винуватця в суд. На законних підставах відмовила страхова?

відповідь:
Доброго дня!
Згідно з чинним законодавством, якщо в ДТП відповідальність особи, яка завдала шкоди майну потерпілого, не застрахована по ОСАГО, то на жаль страхова компанія в праві Вам відмовити у виплаті страхового відшкодування.

Андрій 23.01.18 23:01
Добрий день. Колега мій потрапив в дтп. У самому дтп винні були обидва водії. Вирішили скласти європротокол, де мій колега погодився бути винною стороною. Написали розписку, що водій іншого авто зобов'язується за виплаченою страховою компанією віддати йому 50% від виплаченої суми. Питання: як моєму колезі можна дізнатися скільки і в який час була виплачена ця грошова сума. Водій іншого авто не відповідає на дзвінки.

відповідь:
Доброго дня!
Дана інформація доступна тільки потерпілому, а так як Ваш колега визнав себе винним, відповідно дану інформацію він отримати не зможе.

Яна 10.01.18 18:40
Добрий день. Місяць тому відбулося ДТП, з моєї вини. Застрахована по ОСАГО, потерпілий звертався в свою СК. Машину мені робив знайомий, я купувала запчастини самостійно через інтернет (авторазбор). Був пошкоджений капот, фара, бампер і праве крило. Виставила машину на продаж. Сама пересуваюся поки що на ній. За вин номером статус у МС «пошкоджений», з минулого ДТП. Як пояснили в ДАІ, це просто для відомостей і що зроблений авто на огляд нікуди не треба відправляти, статус «пошкоджений» так і буде тепер. Це дійсно так?
Вчора в мене в'їхали, винуватець не я, постраждав знову капот, бампер і двері. Що я отримаю в цьому випадку? За капот і бампер мені покладаються виплати або СК заплатить якісь копійки бо до цього було дтп? На що приблизно можна розраховувати в моєму випадку?

відповідь:
Доброго дня!
У даній випадку Ви можете розраховувати на компенсацію в повному обсязі. Якщо страхова компанія занизить виплату або частково сплатить збитки, то проводите незалежну експертизу і в до судовому порядку за претензією вимагаєте суму не доплати. Якщо страхова компанія відмовляється відшкодовувати суму недоплати, то звертаєтеся до суду за захистом своїх прав та інтересів.

Денис 09.01.18 12:36
Привіт, я потрапив в дтп не надав мотоциклістові. Він їхав по головній, я виїжджав з другорядної. мотоцикліст сильно постраждав, перелом таза ... і розбив голову ...
Відвезли нас в поліклініку, мені голову залили, зробили ксерокопії моїх документів і відпустили мене, сказали чекай суду. Пройшов місяць, і тиша. Що мені робити? Паперів про аварію у мене немає ... Мотоцикліст був напідпитку 0.19 проміле

відповідь:
Доброго дня!
Вам необхідно чекати повістки в суд. Так як у мотоцикліста серйозної шкоди здоров'ю, то необхідно встановити ступінь шкоди здоров'ю. Ступінь шкоди здоров'ю встановлює судовий медичний експерт. Після того як буде встановлено ступінь шкоди здоров'ю документи будуть передані дізнавачу і після відразу в суд. Після суду Ви отримаєте постанову по ДТП.
Більш детальну консультацію Ви можете отримати за телефоном (812) 640-90-98

Михайло 03.01.18 15:00
Потрапив в аварію під новий рік. Я прав, склали протокол з комісаром, винуватець з виною згоден, фотографії отримали. Чи можна мені їхати в страхову на огляд авто без другого учасника ДТП і в яку страхову потрібно їхати, в свою або страхову винуватця? І чи можна вирішити справу без візиту в даі якщо збиток може не перевищити 50т.р

відповідь:
Доброго дня!
Якщо ДТП оформлено за допомогою європротоколу, то в ДАІ їхати не потрібно. Ліміт по європротоколу 50 тис рублів. Звертаєтеся Ви в свою страхову компанію.

Алекс 22.12.17 10:21
Добридень! Навесні потрапив в дтп, я винен, склали європротокол, після їздив в свою страхову, робили огляд мого авто, авто не ремонтував, зараз знову дтп, удар прийшов туди ж, але я не винен, ремонт будуть оцінювати як від відновленого авто або як від битого?

відповідь:
Доброго дня!
Вам буде виплачено страхове відшкодування за відрахувань раннє нанесених ушкоджень, тобто як від битого.

Анастасія 08.11.17 20:14
У липні потрапила в дтп. Власник машини чоловік. Я винуватець. На місці склали європротокол. Потерпіла хотіла висудіть з нашої страхової бабло, тому ми, будучи впевненими в достовірності поліса, були тільки за. В результаті з'ясувалося, що її страхова банкрут, а наша страховка ліва. Хоча у нас при собі є поліс і квитанція про оплату за рік, а в базі РСА у поліса статус "зіпсований". Чоловік написав заяву в поліцію з приводу поліса. І вони завели на невідома особа кримінальну справу. А потерпіла тим часом подала в суд. І сьогодні присудили чоловіку виплачувати суму 73000 руб. Рішення буде готово в понеділок. Чи є сенс його оскаржити? Адже в протоколі написано, що слідчий провів експертизу і виявили що поліс лівий. А квитанція і дати в полісі нічого не значать виходить ??

відповідь:
Доброго дня!
У тому випадку, якщо на руках є поліс в цілості й без поправок, квитанції про оплату даного поліса, то відповідальність за оформлення поліса в базі страховика, а так само інших системах Центробанку несе саме Страхова компанія. Так як клієнт належним чином виконав свої зобов'язання - придбав поліс, здійснив оплату, повідомив вірні дані.
Рішення суду варто оскаржувати, але результат оскарження залежить від самого винесеного рішення. Потрібно ознайомитися з документами.

Андрій 22.10.17 16:03
Доброго дня!
Потрапив в ДТП, поліс був прострочений, я винуватець
Довго судилися, але зняти звинувачення не вийшло
Протягом суду страхова надсилала листи з пропозицією знижки на виплату, але ми не погоджувалися.
Тепер за рішенням суду мене зобов'язали виплатити необхідну суму страхової.
Чи є можливість отримати знижку на виплату, якщо вже є рішення суду на певну суму?

відповідь:
Доброго дня!
Немає такої можливості у Вас більше немає, вже є рішення суду.

Катерина 03.09.17 8:11
Добрий день, я потрапила в незначне ДТП, винна, у постраждалої сторони автомобіль застрахований був у компанії КАСКО, вони відшкодували збиток потерпілому, і тепер через суд вимагають гроші з мого боку. Підкажіть як бути?

відповідь:
Добрий день.
Для того щоб більш точно відповісти на ваше запитання необхідно ознайомитися з наявними документами. Ми рекомендуємо записатися на прийом до центрального офісу на наб. Обвідного каналу 121. Запис за телефоном 8 (812) 640-90-98

кирило 23.07.17 12:51
Привіт, потрапив в ДТП на мотоциклі не маючи прав і страховки, винуватець не я, а водій автомобіля, чи можу я виграти справу в суді?

відповідь:
Доброго дня!
Не зовсім зрозуміло з ким збираєтеся судиться і з якого приводу ?!
Згідно ПДР РФ управління т / с без водійського посвідчення тягне за собою покарання згідно зі статтею 12.3 ч.3 або 12.7 ч.1 і ч.2 КпАП РФ. І навіть якщо Ви не винні в ДТП, рішення у відношення Вас візьмуть згідно однієї зі статті. Що стосується Вашої невинності, то після отримання всіх документів по ДТП, Ви звертаєтеся в страхову компанію винуватця за компенсацією на відновлення Вашого т / с.

Дмитро 23.07.17 11:44
Привіт ситуація така потрапив в дтп, я винуватець пройшло 1,5 місяця, зараз прийшла повістка в суд. Що це може означати? Навіщо мене можуть викликати в суд? Один з учасників дтп продав страхову справу центру страхових виплат. Чи можуть через них викликати в суд?

відповідь:
Доброго дня!
Не зовсім зрозуміло як кого Вас викликають до суду, в якості відповідача або третьої особи? Якщо в якості відповідача, то можна припустити, що не вистачило ліміту виплат по Вашому полісу. Але можуть бути й інші варіанти. Крім того, на порядку вказується в якості кого Вас викликають.

Дарина 19.07.17 18:28
Добридень!
Я являюсь винуватцем ДТП, страхового поліса на момент аварії не було. Страхова компанія потерпілого надіслала лист з вимогою виплатити суму, а так само дефектовку.
У дефектовке є ремонт кришки багажника, що не записана в довідці ДАІ.
Страхова вимагає виплатити гроші і за кришку, посилаючись на те, що це приховані пошкодження. Однак ні учасники дтп (нас 3-е), ні співробітники ДАІ не бачили цього пошкодження.
Ремонт потерпілий робив по каско, у ОД.
Чи зобов'язана я сплачувати за те, чого немає в довідці ДАІ?
Дякуємо!

відповідь:
Доброго дня!
Якщо дане пошкодження було отримано в результаті ДТП, то заплатити за нього доведеться. Точно визначити чи відноситься дане пошкодження до ДТП може лише експерт. Якщо пошкодження кришки багажника знаходиться в зоні основних ушкоджень, то сперечатися зі страховою швидше за все марно, так як співробітник ДАІ не є експертом, а тільки фіксує видимі пошкодження. І якщо він щось не побачив, то це не підстава для відмови.

Олена 19.07.17 16:00
Доброго дня! Після ДТП залишились фотографии аварійного комісара, записи відеореєстратора, но Нічого НЕ Складанний, будинків зустрітіся в страховий. Если вінуватець ДТП не приїде в страхову?

відповідь:
Доброго дня!
Доброго дня! У пункті 2.5 та 2.6 ПДР РФ встановлені дії водія у разі ДТП, зокрема, повідомити про те, що трапилося в поліцію. Не викликати співробітника ДІБДР ви можете лише в разі, коли немає постраждалих, а учасники ДТП дійшли згоди в оцінці обставин скоєного, склали схему події і підписали її. В цьому випадку водії можуть прибути до найближчого поста ДПС для оформлення ДТП. Також якщо немає розбіжностей між учасниками по ДТП, у кожного з учасників є діючий поліс ОСАГО, немає постраждалих в ДТП, Ви могли оформити європротокол, і надалі звернеться в страхову компанію.Еслі обидва водії покинули місце ДТП без складання схеми ДТП, без складання європротоколу і просто роз'їхалися, то їх дії розцінюються як приховування з місця ДТП і згідно ч. 2 ст. 12.27 КоАП РФ при зверненні в ДАІ обом водіям загрожує позбавлення прав і штраф, або тільки штраф. Без оформленого ДТП страхова компанія не прийме Вас. Якщо винуватець не приїде, Ви можете звернутися в ДАІ і зафіксувати ДТП як сховався винуватцем. Документи по ДТП отримаєте тільки через 2 місяці.

Олена 18.07.17 21:33
Добрий день. Було невелике ДТП. Співробітники ДАІ підтвердили лише вину 50/50. Я робив моневр, повертала з головної дороги на ліве, інший водій здійснював рух з повороту на головну дорогу. Не дочекавшись мене коли я закінчую, зробив рух. І поцарапа мою машину. Викликали ДАІ. У іншого водія немає страховки, машина оформлена на іншу людину, є лише купівля продаж написана від руки. До страхової компанії не зверталася ще. На наступну страховку коефіцієнт страховки зросте?
Можна-ли оскаржити дане рішення, скоро займе часу чи не варто?

відповідь:
Доброго дня!
У разі якщо другий учасник звернеться за виплатою страхового відшкодування, то вартість страховки на наступний рік для Вас виросте. Відносно оскарження рішення ГИБДД: а то й минув термін адміністративного оскарження (10 днів з моменту винесення рішення), то оскаржити його можна або вищим керівництвом (начальник відділу ГИБДД), або в судовому порядку. Для розуміння доцільності оскарження і його строки необхідно ознайомиться з документами по даному випадку.

алексей 17.07.17 10:37
Потрапив в ДТП зі своєї вини, оформили європротокол, зараз страхую машину в іншій компанії. Чи впізнають вони про аварію?

відповідь:
Доброго дня!
Згідно з чинним законодавством про ОСАГО потерпілий і винуватець аварії, які оформили ДТП за допомогою європротоколу, зобов'язані повідомити страхові компанії, де набували поліс ОСАГО протягом 5 робочих днів з дня аварії. Якщо винуватець не повідомив страхову про ДТП протягом 5 днів, то страхова компанія в праві виставити винуватцю рахунок в порядку суброгації.
Якщо потерпілий звернувся в страхову компанію за компенсацією, то страховик внесе в єдину базу даних інформацію і по винуватцю, тобто навіть при оформленні поліса вже в іншій страховій компанії, по Вам інформація буде відома.

Анна 14.07.17 21:34
Привіт, я вчинила ДТП, винуватець -я. Ніяких документів у гибдд при оформленні ДТП не видали. Я керую авто за генеральним дорученням. Власники мого авто далеко. Скажіть штраф прийде мені? Або власнику? І взагалі дані про ДТП власникам відправляються?

відповідь:
Доброго дня!
Довідка про ДТП Ф 154 видається після написання пояснень за фактом ДТП, а решту документів видаються або відразу, або за фактом розбору ДТП в перебігу 10 днів, якщо немає потерпілих. Штраф за порушення ПДР виписується водієві. Дані про ДТП власнику не направляються, але якщо власник захоче перевірити інформацію про наявність ДТП, то він спокійно знайде цю інформацію на сайті ГИБДД.

ільвіна 12.07.17 15:56
Чоловік потрапив в дтп 2016 році. ГИБДД всі справи. Він виявився винним. Через пів року приходить позовну заяву ... що робити?

відповідь:
Доброго дня!
Відповісти однозначно на Ваше питання неможливо, так як інформації недостатньо. Нашим юристам треба ознайомиться з усіма наявними документами по даному випадку. Юристи приймають за адресою Набережна Обвідного каналу 121. Записатися на консультацію можна за телефоном 640-90-98

Олександр 11.07.17 5:49
Вчора відбулося дрібне ДТП винуватець я, ДТП оформляли ГИБДД, чи потрібно мені надати а / м на огляд в страхову компанію, чи можуть з мене потім вимагати, відшкодування шкоди, якщо я відремонтую свою а / м?

відповідь:
Доброго дня!
ДТП оформлене за допомогою поліції (співробітників ГИБДД) не зобов'язує винну сторону повідомляти страхову про те, що трапилося і надавати а / м для огляду. Вимагати з Вас відшкодування шкоди можуть за умови, якщо Ви на момент ДТП були без поліса, якщо збиток постраждалої сторони перевищив ліміт Вашого поліса.

Рома 10.07.17 17:37
Доброго дня! Я вчора потрапив в ДТП, розбив бампер, винуватець пообіцяв відшкодувати збиток без ГИБДД. Я сфотографував місце ДТП і його водійське посвідчення. Якщо що, то можна куди-небудь звернутися ??

відповідь:
Доброго дня!
У пункті 2.5 та 2.6 ПДР РФ встановлені дії водія у разі ДТП, зокрема, повідомити про те, що трапилося в поліцію. Не викликати співробітника ДІБДР ви можете лише в разі, коли немає постраждалих, а ви як учасники ДТП дійшли згоди в оцінці обставин скоєного, склали схему події і підписали її. В цьому випадку ви можете прибути до найближчого поста ДПС для оформлення ДТП. Також Ви могли оформити європротокол, якщо у Вас і у другого учасника немає розбіжностей по тому, що сталося обставині, і у Вас і у винуватця є діючий поліс ОСАГО. Або на місці з винуватцем Ви могли скласти розписку, де вказані були б терміни, в які винуватець компенсує Вам збиток.
Якщо на місці ДТП Ви нічого не заповнювали, то фактично Ви обидва зникли з місця ДТП. Відповідно, якщо винуватець не компенсує Вам збиток, Ви можете звернутися в ГИБДД і написати заяву на винуватця. Але так як схема ДТП \ складена не була, в разі звернення в поліцію ваші дії можуть кваліфікувати за статтею 12.27 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення - невиконання обов'язків в зв'язку з дорожньо-транспортною пригодою.


Сторінки: 1 [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]

Страхова мало заплатила?
Страхова вимагає гроші з Вас?
Скажіть: страхова буде виплачувати по європротоколу або вже немає?
Привіт, чи потрібно звертатися в страхову компанію винуватця ДТП?
Чи законно їх вимоги?
Чи можуть бути наслідки, наприклад, у вигляді регресивний вимога страховика в мою сторону?
Чи законно їх вимогу, чи зобов'язаний я надати своє авто, чи можливо покарання?
Якщо я заплачу, чи є шанси стягнути гроші зі страховою?
Чи законно це після закінчення такого великого проміжку часу?
Якщо я, припустимо, машину продав уже, як бути тоді?