Відгуки про банки, відгуки по кредитах, кредитних картах, іпотеці

Список відгуків користувачів сайту про банках Росії, зараз в нашій базі 5136 відгуків до 209 банкам.
Банки з найбільшою кількістю відгуків: Сбербанк Росії [810] , ВТБ 24 [540] , Альфа-Банк [377] , Хоум Кредит Банк [324] , ОТП Банк [159] , Русский Стандарт [149] , Пошта Банк [140] , Тінькофф Банк [116] , Совкомбанк [116] , Банк Москви [115] , Росбанк [114] , Східний Експрес Банк [109] , Ренесанс Кредит [104] , МТС-Банк [97] , Райффайзенбанк [72] , Бінбанк [68] , ВТБ [68] , Бінбанку Діджитал [68] , Газпромбанк [67] , ЮніКредит Банк [62] , Уралсиб [55] , Національний Банк «Траст» [55] , Банк Відкриття [54] , Уральський банк реконструкції та розвитку [47] , Россельхозбанк [46] , Московський Кредитний Банк [46] , Промсвязьбанк [44] , Сітібанк [42] , Кредит Європа Банк [39] , Русфінанс Банк [38] , МДМ Банк [29] , Банк «Санкт-Петербург» [27] , СКБ-Банк [25] , БистроБанк [25] , Московський Індустріальний Банк [24] , Абсолют Банк [24] , Новікомбанк [24] , Авангард [23] , Плюс Банк [22] , Росевробанк [22] , Крайінвестбанк [20] , Російський Капітал [19] , Ківі Банк [17] , Запсибкомбанк [17] , Росгосстрах Банк [16] , Зв'язковий Банк [16] , Російський Кредит [16] , Локо-Банк [14] , Відродження [14] , Азіатсько-Тихоокеанський Банк [14] , Юніаструм Банк [13] , Прімсоцбанк [12] , Всеросійський Банк Розвитку Регіонів [12] , Ак Барс [12] , Банк Інтеза [12] , Русславбанк [12] , Кубань Кредит [12] , Балтійський Банк [11] , Пробизнесбанк [10] , Дельтакредит [10] , Татфондбанк [9] , Металлінвестбанк [9] , БайкалБанк [8] , Фіа-Банк [8] , Агросоюз [8] , ВБР Банк [8] , Ханти-Мансійський банк [8] , Петрокоммерц [8] , Сетел Банк [8] , Радянський [8] , Росія [8] , БНП Паріба Банк [7] , Гута-Банк [7] , Олександрівський [7] , Експрес-Волга [7] , СМП Банк [7] , Роскомснаббанк [7] , Центр-Інвест [7] , Союз [6] , Зв'язок-Банк [6] , Банк ИТБ [6] , АктівКапітал Банк [6] , Балтінвестбанк [6] , АйМаніБанк [6] , Альта-Банк [6] , Автоградбанк [6] , Інтерпрогрессбанк [6] , ВУЗ-Банк [6] , Агропромкредіт [6] , [5] , Югра [5] , Автовазбанку [5] , Енергобанк [5] , Примор'ї [5] , Кільце Уралу [5] , Військово-Промисловий Банк [5] , Ліпецккомбанк [5] , Московський Обласний Банк [4] , Русский Іпотечний Банк [4] , НОМОС-Банк [4] , Народний Кредит [4] , Інтехбанк [4] , Балтика [4] , Сургутнефтегазбанк [4] , Банк БФА [4] , СаровБізнесБанка [4] , Курскпромбанк [4] , Норвік Банк [4] , Транскредитбанка [4] , Внешпромбанк [4] , Фора-Банк [4] , Нордеа Банк [3] , Лівобережний [3] , Девон-Кредит [3] , Первобанк [3] , Петербурзький Соціальний Комерційний Банк [3] , Первомайський [3] , СДМ-Банк [3] , Воронеж [3] , Алеф-Банк [3] , Росінтербанк [3] , Газенергобанк [3] , Підемо! [3] , Банк Житлового Фінансування [3] , Внешфінбанк [3] , Глобекс [3] , Транснаціональний Банк [3] , Пересвет [3] , Анкор Банк [3] , Актив Банк [3] , Хлинов [3] , Верхневолжскій [3] , Русский Міжнародний Банк [2] , Сберкред Банк [2] , Аресбанк [2] , Севергазбанк [2] , Анелік РУ [2] , Транскапіталбанк [2] , Інтерпромбанк [2] , Межтопенергобанк [2] , ДЖІЇ Мані Банк [2] , Гагарінський [2] , Клієнтський [2] , Інвестбанк [2] , Маст-Банк [2] , Інвестторгбанк [2] , Кредит Урал Банк [2] , БайкалІнвестБанк [2] , ЦентроКредіт [2] , Зеніт [2] , Агроинкомбанк [2] , Челіндбанк [2] , Соцінвестбанк [2] , Вогні Москви [2] , Автоторгбанк [2] , Фондсервісбанк [2] , Легіон [2] , Далекосхідний Банк [2] , Міжнародний Банк Санкт-Петербурга [2] , Росенергобанк [2] , 2ТБанк [2] , Газбанк [2] , БКС - Інвестиційний Банк [1] , Національний Стандарт [1] , Алмазергіенбанк [1] , Розвиток-Столиця [1] , Тольяттіхімбанк [1] , Асоціація [1] , Банк СКС [1] , Банк Корпоративного Фінансування [1] , НБД-Банк [1] , Освіта [1] , Булгар Банк [1] , Ейч-Ес-Бі-Сі Банк (HSBC) [1] , АКІБАНК [1] , Адміралтейський [1] , Банк «МБА-Москва» [1] , Вітабанк [1] , Дойче Банк [1] , Східно-Європейський Трастовий Банк [1] , Фінпромбанк [1] , Західний [1] , Бенк оф ЧАЙНА [1] , М2М Прайвет Банк [1] , Вкабанк [1] , Національний Резервний Банк [1] , Москоммерцбанк [1] , БФГ-Кредит [1] , Азія-Інвест Банк [1] , Інвест-Екобанк [1] , Енерготрансбанк [1] , Гранд Інвест Банк [1] , ТЕМБР-Банк [1] , Денізбанк Москва [1] , Тімер Банк [1] , Держава [1] , Націнвестпромбанк [1] , Аверс [1] , Меткомбанк [1] , Таврійський [1] , Богородский муніципальний банк [1] , Акцент [1] , Банк Розрахунків та Заощаджень [1] , Інтеркоммерц Банк [1] , Агророс [1] , ІнвестКапіталБанк [1] , Балаково-Банк [1] , Метробанк [1] , ВостСібтранскомбанк [1] , повний список банків з відгуками? Петро Калінін

[Кіров]
3 травня 2015 року, 9:36
[Кіров]   3 травня 2015 року, 9:36   Норвік Банк   Отримання грошового переказу
Норвік Банк Отримання грошового переказу

Потрібно було вивести гроші з WebMoney. Для цього скористався грошовим переказом за допомогою сервісу "Золота корона". Місцем отримання переказу вибрав "Вятка-Банк" - пункт Д / Про Міську. Через 5 хвилин прийшло SMS з оповіщенням. Подався в банк. Там ввічливо обслужили, на оформлення всіх паперів пішло хвилин п'ять, а то й менше. І пару хвилин провів перед касою. Все це було в будній день, приблизно о 15:00. Так виводив гроші вже багато разів. Практично ніколи не буває черги - фізичних осіб обслуговують 2-4 оператора (або як там їх називають). Зіткнувся з чергою лише одного разу, коли справа була після свят (або незадовго до них, не пам'ятаю). Тоді я провів в банку півгодини. Щодо кредитів нічого сказати не можу - не брав їх. Але впевнений, що їх теж досить швидко оформляють.

плюси:

Велике число операторів
ввічливе обслуговування
Чи не нав'язують свої додаткові послуги
затишне приміщення

мінуси:

Чи не найтриваліше роботи (до 16:00 або навіть 15:00)

Переглядів: 200 | Коментарів: 0 | Корисний відгук? Так 0 / немає 0 Андрій
[Єкатеринбург]
2 травня 2015 18:55
Переглядів: 200 |  Коментарів: 0 |  Корисний відгук
СКБ-Банк Шахрайство банку зі страхуванням

Всім добрий вечір ... Залишав на сайті "Банкі.ру" відгук про роботу банку і отримав таку відповідь: "Ми дякуємо Вам за вибір СКБ-банку для оформлення кредиту та своєчасне виконання зобов'язань перед банком. Ми, дійсно, рекомендуємо нашим клієнтам оформити страхування життя, адже страховка може виявитися (і часто виявляється) головною допомогою клієнту в разі будь-яких форс-мажору. Проте страховка не є обов'язковою і відмова від послуг страхування - це Ваше невід'ємне право. на жаль, ми не зможемо Вам допомогти, так як СКБ-бан припинив співпрацю зі страховою компанією "Північна скарбниця" в 2014 році .... "Шановні банкіри. Виходить, що Ви просто обдурили ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ своїх позичальників !!! Хоч зараз визнайте свої помилки. Тим більше, що термін давності за кредитним договором № 61012707143 ще не закінчився, і до того ж кредитний договір № 61012707143 був укладений з Вами, а не з зі страховою компанією. Ви відповідаєте пишіть ,: "Ми рекомендуємо клієнтам оформити страхування життя" ... Цілком можливо, зараз і рекомендуєте. Але мова йде про 2013 рік, коли страховка була добровільно-примусовою. "Мені як позичальнику, не було надано право на свій розсуд відмовитися від страховки або добровільно укласти договір страхування здоров'я і життя з однією з відомих страхових компаній. Фактично виходить, що отримання кредиту, було безпосередньо обумовлено оплатою банку комісії за підключення до програми страхування. При цьому варто відзначити, що я як позичальник, був не зацікавлений у страхуванні свого життя і здоров'я. Умови договору щодо встановлення страхової премії і її розміру, були визначені Банком в односто оннем порядку.
Дії Банку в даній ситуації слід розцінювати як покладання на позичальника, тобто мене, додаткових обов'язків, що ущемляє мої права як позичальника, і як споживача банківських послуг і суперечить положенням статті 16 Закону РФ «Про захист прав споживачів». Цивільне законодавство і законодавство про захист прав споживачів визнає умови договору (угоди), що не відповідає вимогам закону або інших правових актів, недійсними. Недійсність умов договору в певній частині тягне для позичальника повернення банком сплаченої комісії за підключення до програми страхування або страховки плюс неустойка за незаконне користування чужими грошима. Відповідно до с. 16 Закону РФ «Про захист прав споживачів», настійно рекомендую Вам повернути мені гроші за нав'язати страховку, в до судовому порядку. Адже термін давності ще не минув ... З повагою і надією на розуміння ...

плюси:

таких немає

мінуси:

Валом !!! Хамство, грубість персоналу, нав'язування добровільно-примусових послуг, таких як страхування, перехід в "дружній" банку пенсійний фонд

Переглядів: 725 | Коментарів: 4 | Корисний відгук? Так 1 / немає 0
Показати коментарі та обговорення відкликання (4) Ганна
[Санкт-Петербург]
2 травня 2015 року, 9:54
Переглядів: 725 |  Коментарів: 4 |  Корисний відгук
Ощадбанк Росії Я залишилася незадоволена!

Думаю, 2/3 людей в країні користуються цим банком.І я в тому чісле.Недавно прийшов мій частина змінити фамілію.І за цим відразу ж треба поміняти всі свої дані в банках.Дошла чергу і до Ощадбанку. Прийшла, віддала необхідні документи, поставила підпис де треба. Через кілька днів уже забрала карту з новим прізвищем і була задоволена, що все так швидко і просто. А потім, зателефонувавши на гарячу лінію цього банку мені мимохіть сказали що в системі значиться моя стара прізвище (хоча карта то вже на нову), потім переводили гроші на мою карту і там теж моя стара прізвище, ну і зайшовши в ощадбанк-онлайн я не знайшла там даних по своїй новій карте.Оказалось, що дійсно якось в системі мої дані не змінили, а карту з нОВОЇ прізвищем мені видали. Щоб все виправити мені знову потрібно з'явитися в банк з усіма документами. Та тільки вже великі черги в Ощадбанку завжди і мій дев'ятий місяць вагітності кілька позначається на моїй винослівості.Оказалось, що все не так просто, і навіть банальна зміна прізвища для працівника банку виявилася непосильним завданням з першого разу!

плюси:

Надійний, купа філій в різних кінцях міста

мінуси:

Великі черги, періодично трапляються некомпетентні співробітники

Переглядів: 125 | Коментарів: 2 | Корисний відгук? Так 1 / немає 0
Показати коментарі та обговорення відкликання (2) Ірина
[Москва]
2 травня 2015 року, 9:37
Переглядів: 125 |  Коментарів: 2 |  Корисний відгук
Росбанк Іпотечний кредит з банком РОСТ в м Москві

Брала в даному банку іпотечний кредит, просто оформила заявку кредит-онлайн і вже через три дні зі мною зв'язався фахівець, який дуже докладно мені все пояснив, а також відповів на всі мої питань стосовно іпотеки, вже при зустрічі, я змогла вибрати оптимальну для мене програму іпотечного кредіта.Понравілось відносини співробітника банку до мене, він доброзичливо до мене поставився і професійно проконсультував меня.Вообщем завдяки Росбанк, тепер я жуву у власній квартирі, за яку залишилося виплачувати всього 6 місяців, планую в подальшому ще раз звернутися сюди, за кредитом.

плюси:

чудовий банк, непогане обслуговування

мінуси:

комісія при знятті

Переглядів: 147 | Коментарів: 0 | Корисний відгук? Так 0 / немає 0 Ольга
[Перм]
1 травня 2015 року, 10:50
Переглядів: 147 |  Коментарів: 0 |  Корисний відгук
Ощадбанк Росії Банк зі зручними сервісами

Картою Ощадбанку я оплачую всі покупки, від суми покупки повертається відсоток за програмою "Спасибі". Завдяки програмі у мене вже кілька разів накопичувалося багато бонусів. Я оплачую всі комунальні платежі за допомогою системи «Сбербанк-Онлайн» і за допомогою Автоплатеж. Це дуже зручно, не треба стояти в черзі і взагалі виходити з дому, щоб оплатити рахунки. Кілька разів ми користувалися споживчим кредитом від Ощадбанку. Кредит оформляли на батька, йому жодного разу не відмовили. Мені через низьку зарплату звичайно могли і відмовити. Відсотки в той час були невеликі, переплатили небагато. Зараз у мене є кредитна карта Ощадбанку, якою я досить часто користуюся. Від 30 до 50 днів можна користуватися кредиткою без відсотків, це дуже зручно, я практично ніколи не виходила за ці срокі.Билі і проблеми при спілкуванні з цим банком. У мене довго не працював Сбербанк-Онлайн, взагалі ніяк не можна було скористатися ним. Я багато разів зверталася до служби підтримки, і ніхто не міг мені допомогти. Приходила в банк, показувала свій особистий кабінет фахівцям, на що всі розводили руками.

плюси:

Сбербанк-онлайн, бонуси "Спасибі"

мінуси:

не завжди компетентні співробітники

Переглядів: 230 | Коментарів: 0 | Корисний відгук? Так 0 / немає 0 Ольга
[Перм]
1 травня 2015 року, 10:41
Переглядів: 230 |  Коментарів: 0 |  Корисний відгук
Ощадбанк Росії Мені подобається, особливо Сбербанк-Онлайн

Я з Ощадбанком знайома вже давно. На моїй першій роботі мені почали видавати зарплату на карту Ощад, після якогось невідомого і неадекватного банку це було набагато зручніше. Я давно звільнилася з тієї роботи, а карта залишилася, і я все ще їй користуюся.
Зараз я отримую зарплату на карту ВТБ24, але карта Ощадбанку у мене завжди з собою. Я завжди кладу всю готівку на неї. Картою я оплачую всі покупки, тому що від суми покупки певний відсоток повертається за бонусною програмою "Спасибі від Ощадбанку". Завдяки програмі у мене вже кілька разів накопичувалося кілька тисяч, які я спускала на різні корисні дрібниці типу постільної білизни, іграшок для дитини та іншого. Я оплачую всі комунальні платежі за допомогою системи «Сбербанк-Онлайн». Це дуже зручно, не треба стояти в черзі і взагалі виходити з дому, щоб оплатити рахунки. Спочатку я оплачувала рахунки тільки через Ощадбанк-Онлайн, але тепер підключила Автоплатеж на все, що можливо, в тому числі і на оплату стільникового зв'язку. Я вже давно не знаю, що таке закінчилися на телефоні гроші. І ніколи не залишаюся без інтернету, тому що забула оплатити зв'язок.
Найбільший плюс, це велика кількість відділень Ощадбанку і банкоматів по всьому місту. Не треба далеко їхати, щоб зняти гроші або погасити кредит. У всіх відділеннях нашого міста електронна черга за талонами, так що сварки, як на пошті наприклад, «я взагалі-то стояла перед вами» залишилися в минулому.
Про кредити. Кілька разів ми користувалися споживчим кредитом від Ощадбанку. Кредит оформляли на батька, йому жодного разу не відмовили. Мені через низьку в той час зарплати звичайно могли і відмовити. Відсотки в той час були невеликі, переплатили небагато. Зараз у мене є кредитна карта Ощадбанку, якою я досить часто користуюся. Мені її прямо на роботу привезла співробітниця банку, що було досить приємно, не треба нікуди бігти, щоб її отримати. Від 30 до 50 днів можна користуватися кредиткою без нарахувань відсотків, це дуже зручно, я практично ніколи не виходила за ці терміни і не платила відсотків.
Були і проблеми при спілкуванні з цим банком. Був час, що у мене довго не працював Сбербанк-Онлайн, взагалі ніяк не можна було скористатися ним. Я багато разів зверталася до служби підтримки, і зовсім ніхто не міг мені допомогти. Навіть в банк приходила і показувала свій особистий кабінет фахівцям, на що всі розводили руками. Це було дуже дивно, що вони не можуть розібратися в роботі своєї ж системи.
І ще був інцидент, коли мені не виплатили підвищені бонуси «Спасибі» при покупці в Евросети. Спочатку в техпідтримку я натрапила на неадекватну дівчину, яка про акцію навіть такий не знала, але потім я написала лист на підтримку і мені передзвонила інша дівчина, яка повністю вирішила мою проблему і мені все зарахували.

плюси:

Зручна система Сбербанк-Онлайн, вигідні умови кредитування за картками, багато відділень і банкоматів в місті, а також поряд з будинком, система бонусів "Спасибі від Ощадбанку"

мінуси:

Не завжди адекватна служба підтримки, бонуси "Спасибі" можна витрачати далеко не скрізь.

Переглядів: 152 | Коментарів: 0 | Корисний відгук? Так 0 / немає 0 Дерменжі Наталія Петрівна
[Димитровград]
1 травня 2015 року, 9:52
Переглядів: 152 |  Коментарів: 0 |  Корисний відгук
Російський Стандарт Вигідні пропозиції

У грудні коли був ажіотаж при падінні рубля і підвищення ключової ставки багато банків пропонували вигідні відсотки за вкладами. Ситуація тоді змінювалася кожні півдня. Багато банків міняли відсоток, мінімальну суму вкладу, тривалість депозитів. Скрізь були величезні черги. На цьому тлі вигідно вирізнився Банк Русский Стандарт. Дівчата працюють там оперативно і зрозуміло пояснювали суть поточних пропозицій, умови пролонгації, можливості поповнення рахунку і терміни коли потрібно закрити або продовжити депозит. Обслуговування депозиту "Російська зима" дуже зручно, поповнення через банкомат або картою або по штрих-коду на договорі. Постійні смс повідомлення про рух коштів. У банку так само пропонують оформлення кредитної картки.

плюси:

Кваліфіковані операціоністи, вигідні депозити, сучасні багатофункціональні банкомати.

мінуси:

За час обслуговування недоліків не було.

Переглядів: 161 | Коментарів: 0 | Корисний відгук? Так 0 / немає 3 svetlana0408
[Москва]
30 Квітня. 2015 року, 15:21
Переглядів: 161 |  Коментарів: 0 |  Корисний відгук
Ощадбанк Росії Вигідні переводи.

Мені батьки перевели гроші на рахунок, я заздалегідь активувала картку і дізналася про умовах перекладу, комісія 1%, порівняно нижче ніж у інших банках. Отримала гроші моментально, буквально через 10-15 хв мені прийшла смс, що мене прийшли гроші на рахунок. Раніше користувалася іншим банком, тепер я поміняла свою думку.

плюси:

Швидко і професійно виконують умови.

мінуси:

поки не знайшла, ще придивляюся.

Переглядів: 77 | Коментарів: 0 | Корисний відгук? Так 1 / немає 0 Мілена Сокіл
[Ростов на Дону]
30 Квітня. 2015 року, 13:50